Peržiūrėta 1575

Sveikiname konkurso „Sutemų (naktinė) fotografija“ nugalėtoją

Štai ir baigėsi du mėnesius trukęs „Žurnalo apie gamtą“ (2012/2 (50) ir UAB „Yukon Advanced Optics Worldwide“ skelbtas fotografijų konkursas „Sutemų (naktinė) fotografija“. Nors toks žanras yra palyginti naujas ir daugelio dar nebandytas, vis dėlto konkurse ryžosi dalyvauti keliolika autorių ir buvo pateikta per 100 nuotraukų.

Iš anksto buvo nutarta, kad konkursą gali laimėti nebūtinai geriausią reitingą svetainėje www.naturephoto.lt turinti nuotrauka, o ta, kurią iš geriausių pateiktų fotografijų išrinks konkurso rėmėjas UAB „Yukon Advanced Optics Worldwide“. Šįkart svetainės lankytojų ir konkurso rėmėjo nuomonės sutapo. Geriausia fotografija buvo pripažinta aukščiausią reitingą turinti fotografija – Jono Barzdėno „Skrajojančios pušys“. Neliko nepastebėta ir Mariaus Čepulio nuotrauka „Nakčiai artėjant“, tačiau pagrindinis prizas – UAB „Yukon Advanced Optics Worldwide“ žiūronai – vis dėlto atiteko Jonui Barzdėnui.

P. S. Primename, kad vis dar tęsiasi fotografijų konkursas „Maskuotė“. Nuotraukas į svetainės www.naturephoto.lt skyrelį „Maskuotė“ galima kelti iki spalio 31 d.


Naujienos

Nariai

  • Fotografai: 274
  • Visi nariai: 923

Dabar prisijungę

Mūsų partneriai