Peržiūrėta 2312

Mažųjų gamtos mylėtojų – LUTUČIUKŲ nuotraukų konkurso „Mano įspūdingiausias vasaros nuotykis“ vertinimas

Daugelis gamtininkų dar vaikystėje pradėjo domėtis gamtą. Todėl dabar, kai esame suaugę, su džiaugsmu žiūrime į vaikus, kurie, kaip ir mes, domisi gamta. 2008 metais leidyklos „Lututė“ iniciatyva buvo įkurtas vaikams, kurie domisi gamta, LUTUČIUKŲ klubas. Jau greitai bus 3 metai, kai mažieji gamtininkai susikibę už rankelių kartu keliauja po nuostabų gamtos pasaulį.

Per šiuos 3 metus į LUTUČIUKŲ klubą užsiregistravo ir įstojimo užduotėlę „Darbelį apie lututę“ padarė 2647 vaikai iš įvairių Lietuvos miestų, miestelių, kaimų, vienkiemių. Kiekvienais metais organizuojamos didžiosios LUTUČIUKŲ klubo šventės, skirtos paminėti Pasaulinę Žemės dieną ir LUTUČIUKŲ klubo gimtadienį. Per tuos metus LUTUČIUKŲ klubo nariams pateiktos 28 užduotėlės, kurias atlikdami vaikai ir tokiais mažais darbeliais prisideda, kad Žemė išliktų graži, švari ir žalia. Jiems suorganizuota ekskursijų, švenčių, parodų, akcijų ir konkursų, kuriuose LUTUČIUKAI aktyviai dalyvauja ir būna apdovanoti.

 

LUTUČIUKŲ klubas 2010 metų birželio 10 dieną buvo paskelbęs konkursą „Mano įspūdingiausias vasaros nuotykis“.

Iki rugsėjo 30 dienos visi LUTUČIUKAI galėjo siųsti nuotraukas. Konkursui buvo atsiųsta 90 nuotraukų.

Šių metų spalio 20 dieną LUTUČIUKŲ klube vyko nuotraukų vertinimas ir gražiausių išrinkimas.

 

Vertinimo komisijos pirmininkas Modestas Ružauskas (Kaunas), vertinimo komisijos nariai: Marius Kavaliauskas (Šiauliai),

Mindaugas Kirstukas (Kaunas) ir Romualdas Barauskas (Kaunas). Po ilgų diskusijų ir svarstymų, ištartas komisijos lemiamas sprendimas.

Buvo išrinktos 5 gražiausios nuotraukos, kurių autoriai: Justė Pažūsytė iš Ukmergės r., Gunda Savilionytė, iš Ukmergės r.,

Viltė Apolianskaitė iš  Kauno, Meda Lileikaitė iš Jonavos r. ir Eimantė Skaisgirytė iš Vilkaviškio,

bus apdovanoti per LUTUČIUKŲ klubo šventę, minint Pasaulinę Žemės dieną, 2011 metų kovo 18 dieną.

 

Dėkojame Modestui, Mariui, Mindaugui ir Romualdui už skirtą dėmesį vaikams ir objektyvų nuotraukų vertinimą.
Juk padėdami vaikams pažinti gamtą ir suvokti jos grožį, atliekame vieną iš kilniausių ir gražiausių mūsų – suaugusiųjų – pareigų. 

Naujienos

Sveikiname su gimtadieniu

Nariai

  • Fotografai: 274
  • Visi nariai: 967

Dabar prisijungę

Mūsų partneriai