Peržiūrėta 1445

Išleistas naujas žurnalas vaikams apie gamtą „Lututė“ Nr. 85

Pavasaris. Jis, kaip ir kasmet žalias, gražus, bet... Bet kodėl saulytė tiek nedaug spindulių dalina, tiek nedaug džiaugsmų sulaukia, nes vaikai neskuba tokiu vėsiu oru išeiti laukant. Ir ko paklausti? Kas gali pasakyti? Mokytojas? Mama ar tėtis? Taip, jie paantrins, kad lauke dar nėra šilumos ir pasiūlo – „Palauk“... Na, kiek laukti ir ko? Na, nebent naujo „Lututės“ žurnaliuko, kuris vėl beldžiasi į kiekvieno mažojo gamtos draugo duris ir džiugina įdomiais pasakojimas, nuostabiomis ir nepakartojamomis nuotraukomis bei „suktomis“ užduotėlėmis.

O žurnaliukas gražus ir patinka ne tik vaikams, bet ir suaugusiems... Juk jame „verda“ gyvenimas gamtoje, užfiksuotas gamtos fotografų Mariaus Čepulio, Valdimanto Grigonio, Jono Augustausko, Romualdo Barausko, Tomo Kizo, Mindaugo Gasparavičiaus, Antano Kubiliaus nuotraukose ir dailininkės Loretos Valantiejienės piešiniuose.

Mokate pradžiuginti ne tik save, bet ir mažuosius gamtos draugus savo pastebėtais ir užfiksuotais kadrais gamtoje. Todėl ir lieka pavasaris gražus, kaip ir ateinanti vasara, neskubantis atžingsniuoti ruduo ir pūgomis apsiausta baltoji žiema. Dedu ranką prie širdies ir tariu Jums nuoširdų AČIŪ!

Naujienos

Sveikiname su gimtadieniu

Nariai

  • Fotografai: 274
  • Visi nariai: 967

Dabar prisijungę

Mūsų partneriai