Peržiūrėta 1610

Išleistas naujas žurnalas vaikams apie gamtą „Lututė“ Nr. 82

Tik sausiui įpusėjus dailiomis baltutėmis snaigėmis, vėju šiauriu, nosytes ir žandus raudoniu nudažančiu šalčiu džiugindama atkeliavo pas mus žiema. Jos visi labai laukėme. Dabar vaikai lenktyniaudami su vėju nuo kalniukų rogutėmis čiuoš, pačiūžomis ant ledo čiuožinėdami šoks gražiau nei iš dangaus krintančios snaigės, o fotografai skubės į miškus ir laukus, kur ne tiek šalčio, kiek bado išgąsdinti žvėreliai ir paukšteliai tapo nebailūs. Tik bėda, tas šaltis per stipriai pradėjo grūmoti... Todėl neilgai pabuvę lauke bei pasidžiaugę žiemos linksmybėmis, skubame į šiltus namus... Kas naujus užfiksuotus kadrus peržiūrinės, kas gardžiai kvapnią čiobrelių arbatą gers, o mažieji gamtos draugai į rankeles čiups jų laukiamą naują žurnaliuką apie gamtą „Lututė“, kuriame suras įdomių nepakartojamomis nuotraukomis išpuoštų straipsnelių, žinias patikrinančių užduotėlių ir kvietimo dalyvauti LUTUČIUKŲ šventėje.

Taip... Viename šiame leidinuke yra didelė kraitelė gėrio, grožio, žinių, pasiūlymų, šilumos ir meilės. Viso to vaikai gauna ir dėka gamtos fotografų Tomo Kizo, Jurgitos Paurienės, Romualdo Kairio, Vytauto Jusio, Kęstučio Veckos, Andriaus Čeponio, Aleksandro Stabrausko ir Romualdo Barausko.

 

Tampa per mažas žodis AČIŪ, kad galėčiau padėkoti Jums už pagalbą! Bet tikiu, kad už jį svaresnis yra žurnaliuką „Lututė“ vartančio vaiko šypsnys... Dėkoju Jums.

Naujienos

Sveikiname su gimtadieniu

Nariai

  • Fotografai: 274
  • Visi nariai: 967

Dabar prisijungę

Mūsų partneriai