Peržiūrėta 1015

Fotografijų konkursas „Žiemos belaukiant“

„Žurnalas apie gamtą“ ir UAB „Baltijos arsenalas“ („Armijai ir civiliams“) skelbia fotografijų konkursą „Žiemos belaukiant“. Konkursas vyksta nuo lapkričio 2 iki gruodžio 31 dienos.

Stojo trumpiausios metų dienos, ilgiausios metų naktys, tamsu ir niūru. Ištuštėjo miškai ir laukai: paukščiai išskrido, žvėrys susislėpė tankmėse – nebėra ką fotografuoti. Vienintelis klausimas – kada ateis žiema. Kada sniego baltuma nušvies žemę, apgobs rudeninės pilkumos monotoniją, o alkani paukšteliai ir žvėreliai vėl ims pozuoti fotografams. Tad nesėdėkite namuose ir pirmai progai pasitaikius – pašalus, šerkšnui padabinus miškus ir klonius, krintant pirmoms snaigėms – skubėkite į gamtą, fotografuokite ir  dalyvaukite fotokonkurse „Žiemos belaukiant“. Nuotraukose gali būti vaizduojami bet kokie gyviai ir augalai, įvairūs kraštovaizdžiai, tačiau jose turi būti perteikta žiemos nuotaika. Fotografijos turi būti padarytos nuo lapkričio 1 iki gruodžio 31 dienos, į svetainę gali būti keliamos iki gruodžio 31 dienos.

Konkursines nuotraukas kelkite į svetainės www.naturephoto.lt fotografijų kategorijąŽiemos belaukiant. Už nuotraukas balsuosime kaip įprasta. Pasibaigus konkursui iš aukščiausią reitingą turinčių fotografijų organizatoriai išrinks nugalėtoją, kuris bus apdovanotas UAB „Baltijos arsenalas“ įsteigtu prizu – kuponu prekėms parduotuvėse „Armijai ir civiliams“ įsigyti.

Naujienos

Sveikiname su gimtadieniu

Nariai

  • Fotografai: 274
  • Visi nariai: 963

Dabar prisijungę

Mūsų partneriai