Peržiūrėta 1754

FOTOGRAFIJŲ KONKURSAS „VASAROS SAULĖLYDŽIAI“

„Žurnalas apie gamtą“ ir UAB „Baltijos arsenalas“ („Armijai ir civiliams“) skelbia fotografijų konkursą „Vasaros saulėlydžiai“. Konkursas vyksta nuo liepos 10 iki rugpjūčio 31 dienos.

Stojo kaitri ir saulėta vasara. Rimsta paukščiai, vešli augalija slepia žvėris, pats geriausias metas vabalams vabalėliams bei drugiams. Išblukusi, balta vidudienio šviesa – tikra pragaištis fotografui. Tačiau viską atperka vakarai ir rytai: švelni, miglomis ar rūkais nuklota, smulkiais rasos lašeliais padabinta šviesa. Neleiskite savo atostogų laiko veltui ir dalyvaukite fotokonkurse „Vasaros saulėlydžiai“. Nuotraukose gali būti vaizduojami bet kokie gyviai ir augalai, įvairūs kraštovaizdžiai, tačiau jose turi būti perteikta saulėlydžio nuotaika, spalvos ar pats saulėlydis. Fotografijos turi būti padarytos nuo liepos 1 iki rugpjūčio 31 dienos, į svetainę gali būti keliamos iki rugpjūčio 31 dienos.

Konkursines nuotraukas kelkite į svetainės www.naturephoto.lt fotografijų kategorijąSaulėlydžiai. Už nuotraukas balsuosime kaip įprasta. Pasibaigus konkursui iš aukščiausią reitingą turinčių fotografijų organizatoriai išrinks nugalėtoją, kuris bus apdovanotas UAB „Baltijos arsenalas“ įsteigtu prizu – kuponu prekėms parduotuvėse „Armijai ir civiliams“ įsigyti.

Naujienos

Sveikiname su gimtadieniu

Nariai

  • Fotografai: 274
  • Visi nariai: 922

Dabar prisijungę

Mūsų partneriai