Peržiūrėta 1747

Fotografijų konkursas „Vasaros akimirka“

„Žurnalas apie gamtą“ ir UAB „Baltijos arsenalas“ („Armijai ir civiliams“) skelbia fotografijų konkursą „Vasaros akimirka“. Konkursas vyksta nuo birželio 17 iki liepos 31 dienos.

Paukščiai nurimo, žvėrys pasislėpė žolėje – bet juk vis tiek dar įmanoma kokį geresnį kadrą pagauti. Pats drugių skraidymas, vabalėlių ropinėjimas – tik nežiopsok ir nuotrauką turėsi. O žolės žolynėliai, žiedų margumynai, jau žemuogės, o greit ir mėlynės, avietės į burną įdėt prašosi. O ir grybų metas jau čia pat. Kaip šiomis grožybėmis su kolegomis nepasidalyti? Tad suskubkime, nežiopsokime, nepraleiskime progos savęs parodyti ir kitų pradžiuginti. Nuotraukos turi būti padarytos nuo birželio 1 iki liepos 31 dienos, o į svetainę gali būti keliamos iki liepos 31 dienos.

Konkursines nuotraukas kelkite į svetainės www.naturephoto.lt fotografijų skyrelį „Vasaros akimirka“. Už nuotraukas balsuosime kaip ir įprasta. Pasibaigus konkursui iš aukščiausią reitingą turinčių fotografijų organizatoriai išrinks nugalėtoją, kuris bus apdovanotas UAB „Baltijos arsenalas“ įsteigtu prizu – 300 Lt vertės kuponu prekėms parduotuvėse „Armijai ir civiliams“ įsigyti.

Naujienos

Sveikiname su gimtadieniu

Nariai

  • Fotografai: 274
  • Visi nariai: 963

Dabar prisijungę

Mūsų partneriai