Peržiūrėta 2013

Fotografijų konkursas „Rudens rūkai“

„Žurnalas apie gamtą“ ir UAB „Baltijos arsenalas“ („Armijai ir civiliams“) skelbia fotografijų konkursą „Rudens rūkai“. Konkursas vyksta nuo rugsėjo 8 iki spalio 31 dienos.

Vėsios naktys, rasos lašeliais nusagstyti voratinkliai, gelstantys ir tyliai krintantys lapai bei tauriųjų elnių baubimas naktyje byloja viena – jau ruduo. Spalvingas, vaiskus, šiltas ir svarbiausia – rytais, o dažnai ir vakarais, padabintas tvyrančiais rūkais, suteikiančiais gamtai paslaptingumo, ramybės, grožio. Taigi, kviečiame visus aktyviai dalyvauti konkurse ir pasidalyti su kolegomis savo rudens rūkuose paskendusių kraštovaizdžių, gyvūnų ar augalų nuotraukomis. Nuotraukos turi būti padarytos nuo rugsėjo 1 iki spalio 31 dienos, o į svetainę gali būti keliamos iki spalio 31 dienos.

Konkursines nuotraukas kelkite į svetainės www.naturephoto.lt fotografijų skyrelįRudens rūkai. Už nuotraukas balsuosime kaip ir įprasta. Pasibaigus konkursui iš aukščiausią reitingą turinčių fotografijų organizatoriai išrinks nugalėtoją, kuris bus apdovanotas UAB „Baltijos arsenalas“ įsteigtu prizu – kuponu prekėms parduotuvėse „Armijai ir civiliams“ įsigyti.

Naujienos

Sveikiname su gimtadieniu

Nariai

  • Fotografai: 274
  • Visi nariai: 922

Dabar prisijungę

Mūsų partneriai