Peržiūrėta 2337

FOTOGRAFIJŲ KONKURSAS „Rankomis kvėpuoja, kojomis valgo“

„Žurnalas apie gamtą“ ir UAB „Baltijos arsenalas“ („Armijai ir civiliams“) skelbia fotografijų konkursą „RANKOMIS KVĖPUOJA, KOJOMIS VALGO“. Konkurso tema – mįslės „Rankomis kvėpuoja, kojomis valgo. Kas?“ atsakymas. Nežinote? Tai augalas.

Už lango žiema. Gal net ne žiema, o vėlyvas ruduo. O gal ne ruduo, o ankstyvas pavasaris. Ko jau tikrai greit pradėsime pasiilgti, jei dar nepasiilgome, tai žalumos. Augalijos žalumos. Paprastai daugelyje konkursų iki šiol mūsų „gyvūnininkų“ dominuojamoje svetainėje laimi arba paukštis, arba žinduolis. Kitų žanrų fotografams pasireikšti itin sunku. Taigi šįkart konkursas bus skirtas augalams. Nors išraiškingai augalus šiuo metu nufotografuoti ir sunkoka, tačiau kiekvienas savo archyvuose tikrai turite puikių pavasarį, vasarą ar rudenį ir, be abejonės, žiemą padarytų augalų (augalų, grybų, kerpių) nuotraukų. Tad pirmyn – pasižvalgykite po savo archyvus ir dalyvaukite fotokonkurse „Rankomis kvėpuoja, kojomis valgo“. Konkursas vyksta nuo sausio 12 iki vasario 28 dienos. Fotografijos gali būti padarytos bet kuriuo metų laiku.

Konkursines nuotraukas kelkite į svetainės www.naturephoto.lt fotografijų kategorijąAugalų nuotraukų konkursas. Už nuotraukas balsuosime kaip įprasta. Pasibaigus konkursui iš aukščiausią reitingą turinčių fotografijų organizatoriai išrinks nugalėtoją, kuris bus apdovanotas UAB „Baltijos arsenalas“ įsteigtu prizu – kuponu prekėms parduotuvėse „Armijai ir civiliams“ įsigyti.

Naujienos

Nariai

  • Fotografai: 274
  • Visi nariai: 963

Dabar prisijungę

Mūsų partneriai