Peržiūrėta 2823

FOTOGRAFIJŲ KONKURSAS „PAVASARIS MIŠKE“

„Žurnalas apie gamtą“ ir UAB „Baltijos arsenalas“ („Armijai ir civiliams“) skelbia fotografijų konkursą „Pavasaris miške“. Konkursas vyksta nuo kovo 5 iki balandžio 30 dienos.

Pasibaigė nežiemiška žiema. Pamažu, neskubėdamas, tarsi nenoromis į mūsų kraštą atkeliauja pavasaris. Netruks, kai žaliu apdaru pasipuoš miškai ir laukai, paukščių balsų choras aidės nuo ryto iki sutemų, o apsilankiusius miške pasitiks geriausi gamtos fotografų draugai – uodai ir erkės. Atbundanti gamta kvieste kviečia ne tik traukti į miškus, laukus, paupius ar paežeres, bet ir sudalyvauti fotokonkurse „Pavasaris miške“. Nuotraukose gali būti vaizduojami bet kokie miško gyviai ir augalai, pats miškas, tačiau jose turi būti perteikta pavasario nuotaika, pavasario spalvos, bundančios gamtos akimirkos. Fotografijos turi būti padarytos nuo kovo 1 iki balandžio 30 dienos, į svetainę gali būti keliamos iki balandžio 30 dienos.

Konkursines nuotraukas kelkite į svetainės www.naturephoto.lt fotografijų kategorijąPavasaris miške. Už nuotraukas balsuosime kaip įprasta. Pasibaigus konkursui iš aukščiausią reitingą turinčių fotografijų organizatoriai išrinks nugalėtoją, kuris bus apdovanotas UAB „Baltijos arsenalas“ įsteigtu prizu – kuponu prekėms parduotuvėse „Armijai ir civiliams“ įsigyti.

Naujienos

Sveikiname su gimtadieniu

Nariai

  • Fotografai: 274
  • Visi nariai: 921

Dabar prisijungę

Mūsų partneriai