Peržiūrėta 1845

Fotografijų konkursas „Pasaulinė Žemės diena“

„Žurnalas apie gamtą“ ir UAB „Baltijos arsenalas“ („Armijai ir civiliams“) skelbia fotografijų konkursą „Pasaulinė Žemės diena“. Konkursas vyksta nuo vasario 1 iki kovo 6 dienos.

Konkursas skirtas fotonuotraukai, iš kurios būtų galima padaryti plakatą Pasaulinei Žemės dienai pažymėti, arba tai turėtų būti tokia fotonuotrauka, kuri tiktų kaip idėja plakatui (pvz., tinkanti fotomontažui). Fotonuotraukos tema gali būti įvairi: kraštovaizdžiai, makrofotografija, gyvūnai ar augalai, gamtos menas ir t. t. Kviečiame visus aktyviai dalyvauti konkurse ir suspindėti savo meniniu „plakatiniu“ matymu. Nuotraukos gali būti padarytos bet kada, o į svetainę gali būti keliamos iki kovo 6 dienos.

Konkursines nuotraukas kelkite į svetainės www.naturephoto.lt fotografijų skyrelįŽemės diena. Už nuotraukas balsuosime kaip ir įprasta. Pasibaigus konkursui iš aukščiausią reitingą turinčių fotografijų organizatoriai išrinks nugalėtoją, kuris bus apdovanotas UAB „Baltijos arsenalas“ įsteigtu prizu – kuponu prekėms parduotuvėse „Armijai ir civiliams“ įsigyti.

Naujienos

Sveikiname su gimtadieniu

Nariai

  • Fotografai: 274
  • Visi nariai: 963

Dabar prisijungę

Mūsų partneriai