Peržiūrėta 2577

FOTOGRAFIJŲ KONKURSAS „KONTRASTAS“

„Žurnalas apie gamtą“ ir UAB „Baltijos arsenalas“ („Armijai ir civiliams“) skelbia fotografijų konkursą „Kontrastas“. Konkursas vyksta nuo gegužės 5 iki birželio 30 dienos.

Pasidžiaugėm prasidėjusiu pavasariu, atbundančia gamta, kunkuliuojančiu gyvosios gamtos gyvenimu. Šį kartą siūlome vėl šiek tiek atitolti nuo gyvosios gamtos – augalų, grybų, paukščių ir žinduolių – vaizdavimo ir pasivaržyti fotografinio suvokimo, fotografinio matymo, fotografinio mąstymo konkurse. Taigi, „Kontrastas“ – gamtos kontrastai, kontrastai gamtoje: didelis ir mažas, plonas ir storas, gražus ir negražus (dydžio, apimties, formos, išvaizdos kontrastai), juodas ir baltas (spalvų kontrastai), ryškus ir neryškus, tolimas ir artimas (komponavimo, nuotraukų apdirbimo kontrastai), retas ir dažnas, žolėdis ir mėsėdis (vaizduojamo turinio kontrastai) ir t. t., ir pan. Pasitelkite išmonę, išradingumą, humorą – ir pirmyn. Nuotraukų padarymo laikas nesvarbus, o į svetainę jos turi būti keliamos nuo gegužės 5 iki birželio 30 dienos.

Konkursines nuotraukas kelkite į svetainės www.naturephoto.lt fotografijų skyrelįKONTRASTAS. Už nuotraukas balsuosime kaip įprasta. Pasibaigus konkursui iš aukščiausią reitingą turinčių fotografijų organizatoriai išrinks nugalėtoją, kuris bus apdovanotas UAB „Baltijos arsenalas“ įsteigtu prizu – kuponu prekėms parduotuvėse „Armijai ir civiliams“ įsigyti.

Naujienos

Sveikiname su gimtadieniu

Nariai

  • Fotografai: 274
  • Visi nariai: 923

Dabar prisijungę

Mūsų partneriai