Peržiūrėta 1753

Fotografijų konkursas „Įsimintiniausia rugpjūčio akimirka“

Žurnalas apie gamtą“ ir UAB „Baltijos arsenalas“ („Armijai ir civiliams“) skelbia fotografijų konkursą „Įsimintiniausia rugpjūčio akimirka“. Konkursas vyksta nuo rugpjūčio 1 iki rugpjūčio 31 dienos.

Šiek tiek pailsėjome nuo konkursų – gal jau pasiilgote? Gal nebūsite apsnūdę ir vėl aktyviai dalyvausite? Šįkart užduotis nesudėtinga – įsimintiniausia rugpjūčio akimirka. Kada jau kada, tačiau dabar, rugpjūtį, kai pati gamta alsuoja vasaros pabaigos nuotaikomis, rūkais, vėsuma, nukultų javų kvapu, išskrendančių paukščių šūksniais ir artėjančia elnių ruja – kada gi jei ne dabar kiekvienas fotoaparato užrakto paspaudimas įamžina nepakartojamus nostalgiškus vaizdus? Taigi, kviečiame visus aktyviai dalyvauti konkurse ir pasidalyti su kolegomis savo įsimintiniausiomis rugpjūčio mėnesį padarytomis kraštovaizdžių, gyvūnų, grybų ar augalų nuotraukomis. Nuotraukos turi būti padarytos nuo rugpjūčio 1 iki rugpjūčio 31 dienos, o į svetainę gali būti keliamos iki rugpjūčio 31 dienos.

Konkursines nuotraukas kelkite į svetainės www.naturephoto.lt fotografijų skyrelįRugpjūtis. Už nuotraukas balsuosime kaip ir įprasta. Pasibaigus konkursui iš aukščiausią reitingą turinčių fotografijų organizatoriai išrinks nugalėtoją, kuris bus apdovanotas UAB „Baltijos arsenalas“ įsteigtu prizu – kuponu prekėms parduotuvėse „Armijai ir civiliams“ įsigyti.

Naujienos

Sveikiname su gimtadieniu

Nariai

  • Fotografai: 274
  • Visi nariai: 963

Dabar prisijungę

Mūsų partneriai