Peržiūrėta 2828

Fotografijų konkursas „Aukso pjūvis“

„Žurnalas apie gamtą“ ir UAB „Baltijos arsenalas“ („Armijai ir civiliams“) skelbia fotografijų konkursą „Aukso pjūvis“. Konkursas vyksta nuo rugpjūčio 1 iki rugsėjo 30 dienos.

Visą laiką skelbėme konkursus, kuriuose svarbiausia buvo gyvoji ar negyvoji gamta, užfiksuota įdomesnė gamtos akimirka, spalvos, nuotaika. Atėjo laikas mums išbandyti save ir fotografijos kompozicijos suvokime. Taigi, „Aukso pjūvis“ – pasivaržykime, kam pavyks universalią komponavimo, proporcijų taisyklę geriausiai pritaikyti praktikoje, vaizduojant gyvąją gamtą – augalus, grybus, vabzdžius, paukščius ar žinduolius, taip pat kraštovaizdį ar gamtos meną. Nuotraukų padarymo laikas nesvarbus, o į svetainę turi būti keliamos nuo rugpjūčio 1 iki rugsėjo 30 dienos.

Konkursines nuotraukas kelkite į svetainės www.naturephoto.lt fotografijų skyrelįAukso pjūvis. Už nuotraukas balsuosime kaip ir įprasta. Pasibaigus konkursui iš aukščiausią reitingą turinčių fotografijų organizatoriai išrinks nugalėtoją, kuris bus apdovanotas UAB „Baltijos arsenalas“ įsteigtu prizu – kuponu prekėms parduotuvėse „Armijai ir civiliams“ įsigyti.

Naujienos

Sveikiname su gimtadieniu

Nariai

  • Fotografai: 274
  • Visi nariai: 963

Dabar prisijungę

Mūsų partneriai