Komentarai 8

Linkėjimai iš Raudonosios jūros

Visiškai netikėtai gavęs pasiūlymą panardyti Raudonojoje jūroje (Egipto pietuose), visiškai netikėtai neatsisakiau. Ir net po 4 metų pertraukos pabandžiau fotografuoti po vandeniu. Senukas „Canon Eos 30D“ (nors ir skandintas) dar turi parako ir šį tą su juo dar galima nuveikt :). Nesinaudojau dirbtiniu apšvietimu (visos mano blykstės (amžinatilsį) nuskendo) todėl fotografavau tik urvuose arba rifų paviršiuje. Ir štai jums keli darbeliai.

Komentarai 2

Kryžius

Platelių ežere. Kryžiavonės povandeninė kalva iškyla viduryje ežero iš 30 m iki 2 m gylio. Tai tikrai sudėtingas maršrutas, nes dideliame gylyje visiška tamsa, vanduo tik 5 °C, įspūdingo dydžio vėgėlių urvai ir staigus skardis. 2005-06-04 broliai pranciškonai kartu su nardymo centru „OKTOPUSAS“ pastatė 16 m gylyje, 4 m aukščio kryžių su Jėzaus kančios skulptūra. Anot vienuolių, kryžius simbolizuos šviesą tamsoje. Šis maršrutas vienas iš įdomiausių Platelių ežere ir skirtas patyrusiems narams.

Komentarai 2

Platelių ežero viduramžių tiltas

Tilto liekanas, kurios išsibarsčiusios nuo Pilies salos iki Šventorkalnio.  XVI a. viduryje statyto tilto į Pilies salą liekanos. 8–13 m gylyje labai gerai išlikusios tilto konstrukcijos (rasto poliai) virš dugno yra iškilusios iki 10 m aukščio. Saloje kažkada stovėjo gynybinė pilis.

Komentarai 2

Lydeka

Žemaitija, Platelių ežeras, gylis 9 m, fotografuota iš apačios

Naujienos

Sveikiname su gimtadieniu

Nariai

  • Fotografai: 274
  • Visi nariai: 963

Dabar prisijungę

Mūsų partneriai