Komentarai 1

šLapkritis

...nei ledas, nei vanduo......nei sniegas, nei lietus......nei žiema, nei ruduo...lyg norisi saulės – kad žibėtų... lyg ir nesinori – kad neištirptų... Taip ir užplaukia visokios keistos mintys... tai niekus fotografuoti, tai į fotogaleriją kelti... :)

Komentarai 5

ant ledų

Taip. Ir vėl aš su savo niekalais... Vadovaujuosi mintimi "nedaryk kitam to, ko nenori, kad tau darytų"... gal tiksliau būtų "daryk kitiems tai, ko nori, kad ir kiti padarytų" :D Taigi, kol tikro pavasario nesusitikau, netikras, bet visai įdomus, pasirodė ant ledo.

Komentarai 4

Šąla, bąla

Na pagaliau radau galimybę pafotografuoti šviesiu paros metu. Na tokiu apyšviesiu, paryčiais. O kas paryčiais yra gražaus ? Elniai, žinoma. Tik va elnių aš nemačiau, užtatai mačiau šalnų. Tam kartui tiks ir jos.

Komentarai 2

Šilta šalna

Trumpi rytai, trumpi vakarai, ilgos dienos... darbe :) Labai liūdėjau ir net pykau, kad neteko pasidžiaugt pirmom gražiom šalnom. Bet va ir aš gavau trupinėlį šalnos. O gal ir dar pasiseks :).

Komentarai 3

Parodykit!

Išties stebuklas. Juolab – pirmąkart matant – neapsakomas džiaugsmas! Pasidalinkit visi, kas fotografavot...

Komentarai 5

Šalna iš arčiau...

Nieko sinoptikai nežadėjo, bet išlindau apsidairyt. Pasirodo, kad šalna – tai net ne miltai ir ne balti dažai, o kažkokie struktūriniai faktūriniai kristalai :).

Komentarai 5

Vėl šalna...

Kažkaip negaliu susiturėt, kai sinoptikai šalnas žada - iškart lekiu į gamtą... :)

Komentarai 3

Ankstyva šįmet bobų vasara?

Ryto reportažas iš pievos, pilnos voratinklių. Stebėtina įvairovė ir kiekiai :-)

Komentarai 5

Vasario pasivaikščiojimai (Želtiškiai 2014)

Lygiai prieš metus rašiau fotoreportažą, kaip braidžiojau po Želtiškių mišką, grimzdamas iki kelių į sniegą.  Šį savaitgalį vėl keliavau tomis pačiomis vietomis, tik sniego neradau nė kruopelės (jei neskaitytum ledo, kurio miške tikrai dar daug).  Sekmadienio rytas pasitiko rūko šydu ir -2 °C oro temperatūra. Zylės, bukučiai, geniai, jerubės visu balsu skelbia, kad jau pavasaris. Kažkur aukštai virš medžių girdisi nedrąsūs praskrendančių vieversių balseliai. Tolumoje rūke trumpam suklykauja gervės. O gal jau iš tikro pavasaris? Nors dar tik vasario pabaiga. Ar nebus taip, kad balandžio ir gegužės mėnesiais reiks iš palėpės traukti…

Komentarai 8

Ant ledo...

Praėjusį savaitgalį ėjom čiuožti, nusivalėm ledą. Prieš kelias dienas pastebėjau, kad visas mūsų ledas „pražydo“ – kiekvienas iškilimas užaugino po gėlę, kiekvienas nendrės lapas pasidengė „plunksnom“. Nepaprastai gražus reiškinys... Taigi ėjau pavakary ant ledo pagulėti :).

Komentarai 15

Eilinis rudens savaitgalis kaime...

Taigi... Atskiros nuotraukos, keltos į svetainę, jums, deja, nelabai patiko... Tai gal kiek labiau patiks reportažas :).

Komentarai 7

Ankstyvoka šalna

Užmačiau savaitgalį šalnas. Šeštadienio rytą dar netikėjau, šiandien jau ėjau tikslingai medžiot. Taigi, pamatytais vaizdais norėčiau pasidalint su draugais, jei jūs nieko prieš...

Komentarai 2

Kažkokio voriuko pinklės Želtiškių raiste...

Pasižiūrėjau į Agnės voriuko meną ir nutariau parodyti, kokius tinklus audžia Želtiškių raisto voriukas :)). Gerai, kad jie ploni ir netvirti, o tai įsipainiotum į tokį ir liktum uodų maitinti :)).

Komentarai 8

Spalvoto voriuko spalvoti rytai

Mano kieme ant šiušelės gyvena gražus spalvotas voriukas. Bet man dar labiau patiko spalvota jo namų aplinka ryte :). Ar kada žiūrėjot į saulę pro voratinklį? Dar vienas pažaidimas... Visos pasaulio spalvos vienoje vietoje :).

Komentarai 11

Lašas

Paprastas vandens lašas. Kas jame telpa? Daug deguonies ir gerokai mažiau vandenilio. O dar kalio, fluoro, kalcio, karbonatų, jodo ir geležies ir... Juokauju :) Kartais laše telpa visas gėlės žiedas. O kartais visas namas, kiemas ar pieva. Kartais ir dangus. Kartais nieko jame neina įžiūrėt, bet jis vis tiek suteikia vaizdeliui gyvybės ir gaivos. Trumpas (tikiuosi) pamišimas šia tema... padariniais dalinuosi :)

Komentarai 4

Balandžio pokštai

Naujienos

Sveikiname su gimtadieniu

Nariai

  • Fotografai: 274
  • Visi nariai: 923

Dabar prisijungę

Mūsų partneriai