Komentarai 2

2015-lapkritis

Na taip, į pabaigą mėnesis, kuriame "mažmožiukų", "smukmeniukų" ieškotojams jis pats sunkiausias...Lapai nukrito, sniegas neužkrito, saulutė neišlindo,o makrininkai knapsinėja po nušiurusias pievas ir pamiškes galveles nuleidę...Gerai, kad niekad neapleidžia viltis (durnių motina)...Jei nei ji, nžn kaip būtų..:) Šį mėnesį įvyksta daugiausia svarstymų-gal mestis į peizažus, gal kiūtint pas grybukus,gal "įsidarbint gėlių salone", ar pradėt kačiukus fotografuoti....:) Ačiūdiev, bet…

Komentarai 2

Iš rudeninio miško

Kaip uteniškis poetas P. Panavas rašo - "Gražiausias metas, žinoma, ruduo,/Spalvų kontrastai - lyg smagiuos paveiksluos./Kiek aukso nebyliuos tarpežerių languos./Ir kiek nedaug po šitą auksą vaikšto."  Bet jau mes tai, manau, pavaikštom... Ir paropinėjam, ir pagulinėjam net... :) Taigi - lapkritinio miško motyvai. Šilto, gyvo, spalvingo rudeninio miško. Ką tik užmačiau, man viskas buvo gražu. O gavosi va kas..:)

Komentarai 4

Šąla, bąla

Na pagaliau radau galimybę pafotografuoti šviesiu paros metu. Na tokiu apyšviesiu, paryčiais. O kas paryčiais yra gražaus ? Elniai, žinoma. Tik va elnių aš nemačiau, užtatai mačiau šalnų. Tam kartui tiks ir jos.

Komentarai 2

2015-Spalis

Pats gražiausias spalviškai metų mėnuo-spalis..Todėl ir spalio mėnėsio fotografijos-lapuotos, raštuotos, išmargintos šiltų spalvų raštais...Gražus šiemet spalis-mėnesio pradžioje pradžiugino nubėręs šalčio kristalus, paskui ir miglų, rūkų turėjom progą pamatyti, o apie besikeičiančias medžių spalvas išvis nėra ką ir bepridurti...

Komentarai 5

Esu buvus prie jūros

Po Gražinos fotoreportažo, pasijutau, lyg neesu buvus prie jūros. Iš tiesų, tai esu... Buvau, kai saulė dar nebuvo patekėjus, sėdėjau ant kranto ir laukiau, kol saulės spinduliai palies geltoną smėlį... Laksčiau paskui paukščius jūros pakrante, iš tiesų, tai gulinėjau, ant drėgno smėlio ir laukiau, kol jie pas mane atlėks... Saldžių sapnų linkėjau besileidžiančiai saulei ir šviesos ieškojau, jai jau užmigus... Iš tikrųjų, tai ir aš nuvažiuoju kartais prie jūros...

Komentarai 5

Kviečiu į pajūrį

Nieko ypatingo aš čia neparodysiu. Tiesiog prisikaupė tų jūrinių fotkyčių. O ir reportažų temą paįvairinsiu, misliju...:) Ko gero, beveik visos jos - spalinės. Gal tik pirmoji iš rugsėjo. O spalis ir prie jūros - spalis, spalvų pakankamai. Danguj, jūroj ir krante. Bet kartais norisi ir vos vos paspalvintos...Tai visokių ir parankiojau...:)

Komentarai 2

Šilta šalna

Trumpi rytai, trumpi vakarai, ilgos dienos... darbe :) Labai liūdėjau ir net pykau, kad neteko pasidžiaugt pirmom gražiom šalnom. Bet va ir aš gavau trupinėlį šalnos. O gal ir dar pasiseks :).

Komentarai 7

Apie grybukus

Vis dar naujoke jaučiuos Vakarų Lietuvoj, vis dar nežinau, kur čia vietinė Šimonių giria ar Mirabelio miškas, tai ir grybauju, kaip (ir kur) papuola... Nesiskundžiu, nes gi rugsėjis visur rugsėjis, ir visur tokiu laiku – grybų šventė! Ir kai ne skonio, o grožio ieškai, vis ką nors randi... Taigi ir vėl – grybografija (skolinys iš Mindaugo G. žodyno :))

Naujienos

Sveikiname su gimtadieniu

Nariai

  • Fotografai: 274
  • Visi nariai: 925

Dabar prisijungę

Mūsų partneriai