Komentarai 4

Šąla, bąla

Na pagaliau radau galimybę pafotografuoti šviesiu paros metu. Na tokiu apyšviesiu, paryčiais. O kas paryčiais yra gražaus ? Elniai, žinoma. Tik va elnių aš nemačiau, užtatai mačiau šalnų. Tam kartui tiks ir jos.

Komentarai 2

2015-Spalis

Pats gražiausias spalviškai metų mėnuo-spalis..Todėl ir spalio mėnėsio fotografijos-lapuotos, raštuotos, išmargintos šiltų spalvų raštais...Gražus šiemet spalis-mėnesio pradžioje pradžiugino nubėręs šalčio kristalus, paskui ir miglų, rūkų turėjom progą pamatyti, o apie besikeičiančias medžių spalvas išvis nėra ką ir bepridurti...

Komentarai 5

Esu buvus prie jūros

Po Gražinos fotoreportažo, pasijutau, lyg neesu buvus prie jūros. Iš tiesų, tai esu... Buvau, kai saulė dar nebuvo patekėjus, sėdėjau ant kranto ir laukiau, kol saulės spinduliai palies geltoną smėlį... Laksčiau paskui paukščius jūros pakrante, iš tiesų, tai gulinėjau, ant drėgno smėlio ir laukiau, kol jie pas mane atlėks... Saldžių sapnų linkėjau besileidžiančiai saulei ir šviesos ieškojau, jai jau užmigus... Iš tikrųjų, tai ir aš nuvažiuoju kartais prie jūros...

Komentarai 5

Kviečiu į pajūrį

Nieko ypatingo aš čia neparodysiu. Tiesiog prisikaupė tų jūrinių fotkyčių. O ir reportažų temą paįvairinsiu, misliju...:) Ko gero, beveik visos jos - spalinės. Gal tik pirmoji iš rugsėjo. O spalis ir prie jūros - spalis, spalvų pakankamai. Danguj, jūroj ir krante. Bet kartais norisi ir vos vos paspalvintos...Tai visokių ir parankiojau...:)

Komentarai 2

Šilta šalna

Trumpi rytai, trumpi vakarai, ilgos dienos... darbe :) Labai liūdėjau ir net pykau, kad neteko pasidžiaugt pirmom gražiom šalnom. Bet va ir aš gavau trupinėlį šalnos. O gal ir dar pasiseks :).

Komentarai 7

Apie grybukus

Vis dar naujoke jaučiuos Vakarų Lietuvoj, vis dar nežinau, kur čia vietinė Šimonių giria ar Mirabelio miškas, tai ir grybauju, kaip (ir kur) papuola... Nesiskundžiu, nes gi rugsėjis visur rugsėjis, ir visur tokiu laiku – grybų šventė! Ir kai ne skonio, o grožio ieškai, vis ką nors randi... Taigi ir vėl – grybografija (skolinys iš Mindaugo G. žodyno :))

Komentarai 2

2015-rugsėjis

Aš tik tyliai tyliai įsliūkinsiu į NP fotogaleriją ir tyliai tylutėliai padėsiu čia saugiai kelias fotografijas apie rugsėjį... Elnių baubimas NP tinklapyje patapo ne tik matomas šį mėnesį, bet... ir girdimas... :) Labai netrukdysiu su savo pliauškalais, juolab kad ir mano rugsėjis – tik pusė kojos būta Lietuvoj... Sėkmingų fotoklajonių visiems čia esantiems :).

Komentarai 5

Reportažas apie keistus baravykus ( PAPILDYTA)

Klausiamasis-pažintinis reportažiukas apie baravykus, katruos stebiu (atsargiai) jau kelerius metus. Auga išskirtinai vienoje Antazavės šilo liepaičių giraitėje. Auga ir birželio mėnesį. Turiu įtarimą, kad tai gali būti vasarinis baravykas (Boletus reticulatus), Summer bolete. Tiesiog dėl jo išskirtinio retumo Lietuvoje galiu smarkiai klysti, nors pagūglinęs vaizdus pasaulyje matau, kad labai jau panašūs ir maniškiai. Štai ką rašo Wiki: Vaisiakūniai dideli. Kepurėlė 5–15 (20) cm…

Naujienos

Nariai

  • Fotografai: 274
  • Visi nariai: 921

Dabar prisijungę

Mūsų partneriai