Valdas Trinkūnas
Komentaro data: 2013-03-19
Nuotrauka: Jerubė
kai atsiverčiau šį kadrą, jau buvo 48 peržiūros ir nei vieno komentaro. galvoju, iš kur pas žmones tiek stiprybės neberašyt: "gražu, nuostabu, mane aplankė laimė bežiūrint". bet pažiūrėjau į vertinimą ir....ir nusivyliau. kodėl , kodėl kompoziciškai, spalviškai, idėjiškai, meniškai...ai...ai...ai.. kadras nebeaukštinamas? žaliava juk puiki, net ir tiem kas trokšta "zūmo".
Valdas Trinkūnas
Komentaro data: 2013-03-19
apie kadrą: manau, kad autorius truputį nelaiku spustelėjo - akimirksniu vėliau ar anksčiau būtų daug įtikinamiau atrodantis gyvenimo užknistasis.
Valdas Trinkūnas
Komentaro data: 2013-03-19
šiuo konkrečiu atveju pritariu ŽB(išskyrus žodžio "Įdomus" rašybą) bet norėčiau ir JB palaikyt - dar visai nesenai jis "dėjo ant visokių kompozicijų ir kitokių neva nesamonių", o dabar jau pats bando tobulėt, gilintis į fotografiją. puiku. vystosi, stiprėja NPh gretos.
Valdas Trinkūnas
Komentaro data: 2013-03-17
ne klykuolė čia. nematau čia klykuolės
Valdas Trinkūnas
Komentaro data: 2013-03-09
Nuotrauka: Paskutinės uogos
"vis norisi atsidaryti ir kaskart atrodo dar geriau" . puiku , šiandien. taip dažnai atsidarinėjant ryt gali būt sunku. betgi vertinam čia ir dabar. fokusas vien naguos, kompozicija dausoj, o uogos išties viliojančios
Valdas Trinkūnas
Komentaro data: 2013-03-09
Nuotrauka: Suopių dvikova II
MK labai taikliai pastebėjo.
Valdas Trinkūnas
Komentaro data: 2013-02-28
Nuotrauka: Brasta
kažin koks tam upely gylis? MČ tilps užsimaskuot su savo plūduriuojančiu putplasčiu? kaip mat suregistruotų kiekvieną iš kudlų varvantį purslą ;)
Valdas Trinkūnas
Komentaro data: 2013-02-21
Nuotrauka: Kiras
gražu. visokeriopai. bet manau, jog ėmus iš žemiau - įspūdis būt perteiktas didesnis.
Valdas Trinkūnas
Komentaro data: 2013-02-20
Nuotrauka: Pietus
man patinka. pamenu MČ nesenai dalinos nuomone : "paukštis ant apačioj horizontalios šakos neskanu.." o čia prašom - koks gražus įstrižumas, ir šakos, ir šakučių, ir sėklų, ir tikėtino čirkštelėjimo . gaila , jog pastarojo nėr. o taip gražiai užbaigtų kompoziciją.
Valdas Trinkūnas
Komentaro data: 2013-02-20
Nuotrauka: Kurapka
vien iš kadro proporcijų matyt, jog kirpta/kadruota. bet dėl tos "erdvės trūkumo" linkęs bučiau pasiginčyt: jei autorius norėjo pabrėžt tą papilvės plunksnų "kūšiuką" su visu aplinkiniu raibumu - jokios erdvės čia netrūksta. puikiai. bet jei kadrą vertint pagal tai kaip užvadintas - tikra tiesa, "narvelis per mažas". štai ir žinok ką autorius norėjo pateikt - pačią kurapką ar jos plunksnų raibumą. kad ne jos žvilgsnį (kas čia yr kerintis gėris) - tai faktas.
Valdas Trinkūnas
Komentaro data: 2013-02-06
taip ir nesupratau, kur problema: ar kad šerno mėsa už pvz. lapės skanesnė, ar kad šernam per mažai paminklų pastatyta?
Valdas Trinkūnas
Komentaro data: 2013-01-31
gudrioji lapė nuėjo kartą į tvartą vištų vogt, įsmuko, papjovė vištą ir jau bėgs laukant, tik tvarto vartų automatika ėmė ir užstrigo, ir privėrė lapės uodegą. lapė trina savo pasturgalį, ištrūkt bando, bet niekaip jai nesiseka. tokie sandarūs vartai. ir taip lapė kankinasi ir kitaip, o uodegos ištraukt negali nors tu ką. artėjo rytas. ir ta papjauta višta nebemiela, ir ima lapę nervas - ką lapinas pasakys, kur ji valkiojas iki paryčių - lapė iš paskutiniųjų tik timpt, uodega tik drykst ir štai jums naujos mados miniakas. bet gali būti, jog gudrioji lapė ne vištą vogė, bet per šalčius eketėj žuvį gaudė. bet finalas tas pats. o kam dabar žiemą lengva?
Valdas Trinkūnas
Komentaro data: 2013-01-30
Nuotrauka: Žiema pas mus
o man priekinis planas labai gražiai sušviestas. ir ta civilizacijos rakštis (stulpelis), bei kosmoso juodynė nelabai ir kliūva.
Valdas Trinkūnas
Komentaro data: 2012-11-14
Nuotrauka: Raudona ir mėlyna
būna mūsuose ar nebūna, bet tvarkyti šiame kadre dar yra ką. (jei ne efekto, o natūralumo siekiama)
Valdas Trinkūnas
Komentaro data: 2012-11-09
Nuotrauka: Startas
žiauriai "geras" RS komentaras. bet gal tą "gerumą" detalizuos? autoriui norėtųsi žinot klaidas.
Valdas Trinkūnas
Komentaro data: 2012-11-09
Nuotrauka: Kova
gaila, kad nepavyko kokybiškiau nufotografuot. kovos momentas išties įspūdingas.
Valdas Trinkūnas
Komentaro data: 2012-11-09
Nuotrauka: Apatiškas
šita "prastesnė" , manau, iškart taptų daug geresne, jei nebūtų taip 'peršarpinta".
Valdas Trinkūnas
Komentaro data: 2012-08-28
gerb. Romualdai, nieko aš nesistengiu nei įžeisti, nei kam į dūšią prispjauti. man šaltibarščių atspalvio elniai nėra natūralu, jums - natūralu. na ir gerai. ko čia dabar dėl šmaikštesnio ar vaizdingesnio komentaro taip jaudintis? esat, kaip sakot storaskūris, esat neeilinė asmenybė, ne piemuo - turėtumėt priprast, jog internete, ne vien tik liaupsės pilasi, ne visiem jūs esat darbdavys ar geras bičiulis, juk gali kiti jus vertinti tik "kaip vieną iš daugelio" ar ne? galima juk Metų Fotografo darbus vertinti su didesniu dėmesiu, priekabiau? o svarbiausia , aš manau, jog skaitant dažnas perskaito tai, ką nori pamatyti, o ne tai, kas parašyta. štai čia problema ir visa ko nesantaikos šaltinis. tad linkiu daugiau tolerancijos bei siekt profesinių aukštumų fotografijoj(redagavime), o ne vien žvėrių pažinime. dėl pastarojo - keliu prieš jus kepurę. o nuotraukų apdirbimo mokytis šioje bendruomenėje tikrai yra iš ko. net ir 17m vadovaujančiam leidybinei įmonei. pagarbiai.
Valdas Trinkūnas
Komentaro data: 2012-08-27
pasponsoriauti? o kodėl gi ne ;). kiek užtektų? būtent, kad "...n metų riuošiat spaudai" ir pažiūrėjus tą spaudą, šitų pačių klausimų (dėl wb) tikrai nekyla. kaip (būtent dėl wb) nekilo klausimų kas šios foto autorius (komentaro rašymo metu aš nemačiau autoriaus vardo). bet jei jau taip (liguistai) skausmingai reaguojam į pastebėjimus (ar kitokią nuomonę) - atsiprašau, miegam (ant laurų) toliau, netrukdysiu(kol vėl nesusilaikysiu :).
Valdas Trinkūnas
Komentaro data: 2012-08-27
Iš kur pas žmones tas nenoras pakoreguoti "žalius" kadrus (wb pataisyt), prieš siunčiant, iš kur ta bjauri mada? gal iš skurdo - neturėjimo normalaus monitoriaus? kodėl senasis "metų fotografas" nesimokina iš "jaunesniojo metų" fotografo kaip reikia dirbti ir tobulėti? klausimas retorinis...
Valdas Trinkūnas
Prisijungęs
 • Statusas
 • Fotografijų skaičius
  1
 • Fotografijų vertinimas
  7.02
 • Veiklos vertinimas
  14471
 • Užsiregistravo
  2010-11-24
 • Paskutinį kartą matytas
  2020-10-29