Valdas Trinkūnas
Komentaro data: 2014-12-07
o kodėl p. Aušra išsidavėt? visą intrigą sugadinot.
Valdas Trinkūnas
Komentaro data: 2014-12-04
Nuotrauka: Laukų šerkšnas
priešpilnis gerai šviečia, pakanka šviesos. ;)
Valdas Trinkūnas
Komentaro data: 2014-11-30
apie ką dar mąstyti? ;)
Valdas Trinkūnas
Komentaro data: 2014-11-26
Nuotrauka: Dar viena šarka
Jonas komentuoja - suklusau. betgi - pats apie save. lyg dėmesio trūktų, lyg kitiem komentatoriam mintį pakišt norėtų. nė velnio, Jonai, geras fonas kadro negadina.
Valdas Trinkūnas
Komentaro data: 2014-11-21
varlė už šnervių kabinas, pašiauštas gūžio kūšys. šlaunys kudlotos, ir strėnos išspūtę, pabrinkę, anglim apibraukytos it besilaukiančių karvių būrys. Romualdas mėgsta šokiruoti tiesmukumu. vertinu: du žalčiai iš penkių.
Valdas Trinkūnas
Komentaro data: 2014-11-21
Nuotrauka: Lelijų šešėlyje
dinamika stovinčiam vandeny puiku.
Valdas Trinkūnas
Komentaro data: 2014-10-27
Nuotrauka: stars trails
akis slydo ir nuslydo - nuvalkiotas popsas. neįdomu, bet man įdomu komentarai, žmonių požiūris. ne bailių, besislapstančių, o kad ir MK'o. žali atspindžiai akį rėžia, bet tik po jo vaizdingo paaiškinimo atkreipiau į tą apatinę visumą dėmesį. ir jau tas žvaigždžių treilo (o kodėl dabar čia turim angliškai kalbėt?)popsas nebetoks nuvalkiotas paliko. tik kodėl NASA techniką ir jų bazes reik čia demonstruot vis dar nesuprantu. ir net gūglėj atsakymo nerandu.
Valdas Trinkūnas
Komentaro data: 2014-10-01
Nuotrauka: Taurusis
net nebeįdomu, kai žinai kas bus kitas gintarinio žalčio metų fotografas.
Valdas Trinkūnas
Komentaro data: 2014-06-26
Nuotrauka: Margis
bala nematė to margiaus, bet su kepurėm - reikalas įdomesnis. mažu reiks taikyt susitikiman pakliūt. žodis, juk ne žvirblis. ;)
Valdas Trinkūnas
Komentaro data: 2014-04-11
vistik, galbūt bus įdomu kodėl aš leptelėjau savo komentarą? ogi todėl, brangieji, kad stebiu jūsų darbus, juos vertinu, mokinuos iš svetimų klaidų bei pasiekimų ir kartais išsprūsta emocija. akylai stebiu. todėl ir pastebiu detales, kaip šį kartą - jau kito autoriaus darbe matytą kuolą. mano komentaras buvo tik apie tai. kitaip sakant, nedirbat tik sau, jūsų darbus mato(ir vertina) ir kiti, ne tik asmeniškai pažystami bičiuliai. smagiausia šioje istorijoje tai, kad lygioj vietoj išsirutuliojo tokia įvairiamintė šneka - nuo Biržų iki Uralo, su anonimine antklode ant galvos bei nebebijančių ir savo minčių nesigėdijančių. kiekvienas pagal savo durnumą, pagal tai kas jam labiausiai skauda ar rūpi. o autorei norėčiau palinkėti: mažiau teisinkis, mažiau verkšlent, eik priekin išdidžiai iškelta galva. labiau pasitikėkim savimi ir taip skausmingai nereaguokim i emocines replikas. ypač, kai šiame kontekste ją derėjo suvokt kaip teigiamą, o ne tokią, kokią norėtume pamatyti.
Valdas Trinkūnas
Komentaro data: 2014-04-08
prie to paties kuolo jau eilė fotografuotojų rikiuojasi ;)
Valdas Trinkūnas
Komentaro data: 2014-01-23
Nuotrauka: Stirna
žvakė skaudžiai kupron įsmigus
Valdas Trinkūnas
Komentaro data: 2014-01-16
įdomu būtų pamatyt tokių kadrų darymo užkulisius (backstage photo): atšvaitai ir kt techniniai dalykai.
Valdas Trinkūnas
Komentaro data: 2013-10-01
pats užfiksuotas momentas tikrai puikus, akimirka nekasdienė. ir tie trys liežuviai (vienas pas patelę) gražiai tarpusavy dera ir kelia linksmų minčių, bet komentarą paskatino parašyt RB komentaras :"...mūsų bendruomenė tuo ir skiriasi nuo tikrų fotografų menininkų...". menininkai, metraštininkai, dokumentininkai, reportažininkai - gal ne tai svarbu. svarbu, kad ši nuostata (bendruomenė skiriasi nuo kitų), tas išskirtinumo supratimas plyti sumanytojų galvose, ir smarkiau išryškėja tik karštesnėse diskusijose. aš jau ne vieną diskusiją skaičiau, kur sumanytojai dėsto savo požiūrį ir jį perpratau. (ir beveik nustojau vertinti, nes nenoriu nuskriaust nei vienos pusės). bet žiūrint į svetainę plačiai, į jos pavadinimą, į pateikimą, galų gale bandant perprasti jos tikslus, pirmiau dominuoja fotografija, o tik po to jos pakraipa. ir taisyklės , galiojančios fotografijai, turėtų galioti ir čia. arba turi būti aiškiai pasakyta: pirmiausia čia gamtininkai, mokantys laiku ir vietoj paspausti užrakto mygtuką. nereiktų priimti tiesmukai mano žodžių, čia labai daug puikių gamtą fotografuojančių fotografų. kaip ir daug gamtininkų, norinčių perprasti fotografiją, siekiančių mokintis fotografuot. tad kai nėra aiškus pagrindinis tikslas - kas svarbiau? fotografija, ar gamtos pažinimas? kai bandoma viską suplakt krūvon(ir tai nėra blogai), nesusipratimai vertinant neišvengiami. juos svetainės sumanytojai galėtų tik sušvelninti, taikliau pristatydami svetainę, jos tikslus, , aiškiau ją aprašydami, pozicionuodami, arba... arba kaskart diskusijose teisintųsi, eilinį kart aiškintų, kas iš esmės dabar ir vyksta.
Valdas Trinkūnas
Komentaro data: 2013-09-18
Nuotrauka: Papartyne..
kirpt nesiūliau, mano akiai labai tinkamai sukadruota. jei čia nieko neišminėta, nevalyta, tai tas gyvatės kūno "nupjovimas" man pasirodė labai nenatūraliai - lyg neprofesionaliai pabaigtas klonavimas/valymas.
Valdas Trinkūnas
Komentaro data: 2013-09-17
Nuotrauka: Papartyne..
dar ir kadro apačią, matyt, reiktų pabaigt taisyt.
Valdas Trinkūnas
Komentaro data: 2013-09-06
Nuotrauka: Skanaus...
montažas- nemontažas koks skirtumas? vertinkit rezultatą. jei akis džiaugiasi , o širdis nepyksta - ir valio. o jei akis pasiklysta tarp dviejų fokusavimo taškų skirtinguose atstumuose, jei žiūrėdamas pradedi sukt galvą su kokiu čia dabar "tiltšiftu" šitaip išgauta - nusišypsai klastotę perkandęs ir irgi valio. piktai grėsmingas dangus tik pastiprina apvirškintos žuvies šlykštumą.
Valdas Trinkūnas
Komentaro data: 2013-06-12
Nuotrauka: .
vinjetavimas - čia toks užmanymas ar neišbaigtumas?
Valdas Trinkūnas
Komentaro data: 2013-04-17
Nuotrauka: Senio giesmė
svetainėj trūksta garso takelio.
Valdas Trinkūnas
Komentaro data: 2013-03-25
Nuotrauka: Lapė medžioja
smagi serija. fotografuojant matyt buvo užstatytas taškinis ekspozicijos matavimas, todėl kadrai , gavosi skirtingo šviesumo. dedant į tokią seriją viename vaizde , manau, šviesumų sulyginimas priskirtinas prie gerų post procesing'o manierų ;)
Valdas Trinkūnas
Prisijungęs
 • Statusas
 • Fotografijų skaičius
  1
 • Fotografijų vertinimas
  7.02
 • Veiklos vertinimas
  14471
 • Užsiregistravo
  2010-11-24
 • Paskutinį kartą matytas
  2020-10-29