Valdas Trinkūnas
Komentaro data: 2016-04-17
Nuotrauka: Kragas
šis kadras - vienas iš daugelio, kuris priverčia mane pažiūrėt: o kas čia tas autorius? pagarba.
Valdas Trinkūnas
Komentaro data: 2016-03-03
gal kokią 10min stumbras per anksti praėjo, bet gražiai praėjo.
Valdas Trinkūnas
Komentaro data: 2016-02-22
Nuotrauka: Tolyn...
jei ne paslaptis , pagrįskit prašau savo pasirinkimą - Manual režimą (margam miške, tykojant laimikio nežinia iš kurios pusės). ačiū. man visad būna didelė paslaptis, kai žmonės nusiperka aparatus su šiuolaikine ir gana gerai veikiančia automatika ir ja nesinaudoja pasmerkdami rezultatus akivaizdžiai pražūčiai. išsklaidykit mano bejones, jog M režimas buvo rinktas grynai iš nesuvokimo, iš senos patirties dirbant su smienom ar zenitais. (prie kontroliuojamos šviesos arba esant sudėtingam apšvietimui, kai reik automatiką apgauti - žinau M privalumus)
Valdas Trinkūnas
Komentaro data: 2016-02-15
Nuotrauka: Tolyn...
na taip, nespėjai tinkamai sureguliuot režimus, na taip, buvai pasirinkus ne patį tinkamiausią šiai situacijai ekspozicijos matavimo režimą. taip, techninė klaida, bet neklysta tik tas , kas išvis nieko nedaro. ilgainiui (ypač dirbant su spot matavimu) įprasi pasitelkti ir nykštį greitai EV korekcijai. tam reikalinga praktika ir ji įgyjama. o dabar mesk spalvas iš kadro velniop ir kelk išdidžiai galvą. jei graužtis, tai tik dėl užlindusio medžio, kuris kažkiek užgožia veiksmą.
Valdas Trinkūnas
Komentaro data: 2016-01-31
Nuotrauka: Du viename
trigalvis jau buvo. ir jau tų galvų skaičius nebesvarbu - laimi kas pirmas. dabar tik trisubiniu nustebintum. nepasitaiko? ar etiniais sumetimais nededi? ;)
Valdas Trinkūnas
Komentaro data: 2016-01-30
Nuotrauka: Nepasiekiamas
nemanau, "jog per daug viršaus". manau, jog per prastai išvystyta apatinė dalis. kitaip sakant - kas anot autoriaus svarbiau, to ir viršus.
Valdas Trinkūnas
Komentaro data: 2016-01-15
Nuotrauka: Žiema
kai pakreipiu galvą - ir man gražu. bet žiūrint natūraliai - medžiai antram plane nenatūraliai pasvirę. derėtų patiesint kadrą .
Valdas Trinkūnas
Komentaro data: 2015-12-30
Nuotrauka: Didžioji banda
žinot, kai eilinis tautietis Stumbrą Bisoną Bonasių mato tik zoosode, o atskiri fotografų individai retkarčiais vieną kitą stumbrą užfiksuoja gyvai, randasi toks visiem puikiai žinomas Barzdėnas, pateikdamas štai tokią panoramą, nušluosto visiem nosį. ar aš kažką praleidau? banda taip didingai jau buvo įamžinta?
Valdas Trinkūnas
Komentaro data: 2015-12-13
konkrečiau apie komponuotę? na, "nelimpa" man ir tiek. negi dabar liniuote matuosim. bet čia tik viena nuomonė iš milijonų. (ir kas sakė, jog ji vienintelė teisinga?) ne kadrą sųmenkint norėjau, o tiesiog pastebiu, jog tamstos raštu guldomos mintys sklandesnės nei vaizdu. ir jei ne tas "next" tekste, kadro komponuotė komentaro neišprovokuotų
Valdas Trinkūnas
Komentaro data: 2015-12-13
Nuotrauka: Elniai
darant grupinę nuotrauką, yra tokia sena mada: kai stovintys ar sėdintys horizontaliai kadre nebeišsitelpa , netilpusius suguldo priekyje. DB puikiai šį žanrą įvaldė ;)
Valdas Trinkūnas
Komentaro data: 2015-12-13
"sekantis", seka iš paskos. o jei kalbama apie būsimus susitikimus su ,,, - bus "kitas". gerbiam gamtą - gerbkim ir gimtąją kalbą. grižtant prie nuotraukos - nekasdieniška, bet autoriaus tekstai, mano požiūriu turi didesnę pridėtinę vertę nei ši kadro komponuotė. jokių asmeniškumų. tik nuomonė.
Valdas Trinkūnas
Komentaro data: 2015-11-30
dailiai Eglės užfiksuotas šilas. ne mažiau dailiai kaip ir dauguma jos darbų, bet šį mano komentarą išprovokavo gerb Jono B. pastebėjimas jog Sosnovskio barštis yra išskirtinis. kodėl jam(SB) tokia garbė? jog yra įprasta sakyti, kad gamta susitvarkys pati, nesiimkim dalgiais jos reguliuoti? gal ir tie nuotraukoj rodomi lubinai ner geresni už sosnovskio batvinius? o ilguoju periodu juk ir bulvės su pomidorais bei agurkais pas mus invaziniai. su kuo ir dėl ko kovojam?
Valdas Trinkūnas
Komentaro data: 2015-11-29
Nuotrauka: suopis
dailiai
Valdas Trinkūnas
Komentaro data: 2015-11-29
Nuotrauka: Vis dar rudeniškai
įdomiai gaisras užfiksuotas. ne gaisras čia? čia burokėlis ant lūpos? man gaisras gražesnis.
Valdas Trinkūnas
Komentaro data: 2015-11-29
Nuotrauka: Taurusis
ką gerb, Evaldai turėjot omeny sakydamas "nevisiškai švaru"?
Valdas Trinkūnas
Komentaro data: 2015-11-29
Nuotrauka: Šaltą rytą
na bet tai balta spalva, (kaip ramstis) turėtų kažkur būti. (blogai su balansu)
Valdas Trinkūnas
Komentaro data: 2015-11-29
aš nuotrauką pradedu žiūrėt nuo pavadinimo. šauktukas (!) (pavadinimo gale), to iššūkio ir laukiu. ir akurat - du viename - kairėj vištų vagis , dešinėj nieko dėtos apsnigtos šakos. beliko neatsakytas klausimas - kuri iš jų yra "jo didenybė'? mažu šaka?
Valdas Trinkūnas
Komentaro data: 2015-11-21
Nuotrauka: Kauno marios
graži optinė apgaulė.
Valdas Trinkūnas
Komentaro data: 2015-11-21
Nuotrauka: Prisitaikymas
pavėlavai. (jis tavę pamatė)
Valdas Trinkūnas
Komentaro data: 2015-11-17
Nuotrauka: Žvirblinukė
jei jau jos žvilgsnis (o žiūrovo pavymui iš paskos) čia, apačion, tai kam ta perdidelė erdvė viršuje? (klausimas retorinis, jokion diskusijon nekviečiantis). kad ne toks komponavimas, vertinčiau maksimaliu balu.
Valdas Trinkūnas
Prisijungęs
 • Statusas
 • Fotografijų skaičius
  1
 • Fotografijų vertinimas
  7.02
 • Veiklos vertinimas
  14471
 • Užsiregistravo
  2010-11-24
 • Paskutinį kartą matytas
  2020-10-29