Rimualdas Jurkevičius
Komentaro data: 2015-08-07
Nuotrauka: Komanda
Visi graže-y žmuonės y kalna!
Rimualdas Jurkevičius
Komentaro data: 2015-06-20
Geras kadras
Rimualdas Jurkevičius
Komentaro data: 2015-05-15
Nuotrauka: Septintas
Ačiū už įvertinimą.Neišigąskit,visų ragų nesukelsiu,nebent kokie 2 elniai karūnas sumestų į vieną vietą-gal įdomi nuotrauka būtų:). Dar ta tema. Kai kovo 8d.surandu gražią elnio ragų porelę belieka priskinti žibučių ar kačiukų ir būtų gera dovana(ne iš „Maksimos“,bet iš gamtos)žmonai.Bet kai jinai mane pamato tarpduryje su ragais rankose,jos veido išraiška viską pasako:kur dar tokias kerėplas pakabins. Juozai,jeigu visi žmonės turėtų vieną pomėgį,visiems vyrams viena moteris patiktų-būtų negerai.Kam geriausios nuotraukos gražiausios? Manau,kad autoriui.Nes autoriui yra vaizdas plius emocijos.Taip ir kito rastas ragas man gražus,bet ne taip kaip saviškis.Ragas plius suradimo emocijos.Pirmąjį ragą suradau 1976-03-28.Ir dabar atsimenu,kaip nešdamasis namo tą briedžio penkiašakį merkiau į pelkę,kaip jis dar gražiau blizgėjo,kaip sutiktas žmogus vertino radinį,kaip...Ir dabar jis kabo namuose ant sienos. Kur dėti?Sudėjus kokius 5 vienos pusės ragus ant plačios uosinės ,vieną kartą pjautos lentos gauname gražią ir praktišką pakabą.Patys naudojamės jau daug metų,ir žentas džiaugiasi tokia dovana,ir kiti žentai gal džiaugsis:)Ir dovanom draugam,giminėm.Jeigu nedarėte ir bandysite daryti-negręžkite rago kiaurai.Jeigu kas-skambinkit,patarsiu.Blogiausiu atveju-jeigu šeimoje nebebūtų duonos-verslininkai moka 10 eurų už 1kg elnio ragų. O Marius,galima jausti,yra patyręs tą jauduliuką,kai surandi numestą ragą.Nors girdėjau(Lietuva nedidelė),kad Marius jau kovo pradžioje du ragus,briedžio ir elnio surado.Ir Evaldas-specialistas.Ir man paskutinis ragas papuolė labai nugraužtas.Net stebėjausi,kad taip greitai tie graužikai šviežią ragą sugebėjo apdoroti. Šešiašakio elnio rago akinę šaką nuo galo iki vidurio išgraužė taip,kad ta pusė palei miško paklotę paliko tarsi lukštas,korėtas vidudurys dar kruvinas.Dar dvi rago šakas maždaug per vidurį įkirto iki pusės storio vos ne bebrų stiliumi verčiant stačią medį,bet tik iš vienos pusės.
Rimualdas Jurkevičius
Komentaro data: 2015-03-25
Ačiū
Rimualdas Jurkevičius
Komentaro data: 2014-12-04
Nuotrauka: Iš arčiau
Brangiai kainavo nuotrauka- (24h),bet verta.
Rimualdas Jurkevičius
Komentaro data: 2014-10-08
Nuotrauka: Laukų mėgėjos
Ir sugalvok:Su Naujaisiais 10 metų į praeitį:D.Bet kai 54 grįžti atgal būtų labai gerai.Ačiū už klaidos pasakymą gražia forma.Dėl horizonto pradėjau abejoti.Tą dieną,kad su kaimynais nepratęsti Naujųjų sutikimo,išmoviau į mišką briedžio ragų"pažiūrėti".Patikrinau horizontą orginalioje nuotraukoje-neturėtų Mindaugas vienas ar kitas prikibti-laukas yra su "pilvuku",nėra horizontali plokštuma.
Rimualdas Jurkevičius
Komentaro data: 2014-09-27
Mano draugas mažeikiškis Kęstas brenda vienu Latvijos upeliu ir mėto spiningu blizgę.Žiūri:kitoje upelio pusėje guli paslikas elnias,kojos ištiestos,graži raguota galva ant žemės-negyvas.Eina arčiau ir galvoja:seniai nebemedžioju,tai va gamta dovanoja ragus,bet kaip reiks su mažu peiliuku kaklą nuželėti.Kai beliko gal 7 žingsniai"negyvėlis "pašoko ir nulėkė.Buvo rujos metas.
Rimualdas Jurkevičius
Komentaro data: 2014-09-13
Nuotrauka: Du ąžuolai
Tokį ragainį ir pamatyti labai retai sekasi .O čia ir labai graži nuotrauka.Linkiu autoriui pavasarį surasti ir šio elnio ragus.
Rimualdas Jurkevičius
Komentaro data: 2014-09-06
Malonu,kad snaudaliukai patiko.“Nature photo“puslapius seniai vartau,yra daug gražių nuotraukų.Šerniukai snaudaliukai buvo tie kadrai,dėl kurių nutariau užsiregistruoti „Nature photo“ Kad tiems šerniukams kas nors blogo atsitiko dėl manęs,manau nereikia pergyventi.Šernai-gudrūs gyvūnai.Su šernėmis susitinku dažnokai.Ir jeigu jos yra guolyje su vaikais-dažniausiai pačios išsiduoda.Kai priartėju-šoka bėgti.Tada pastebiu ir šerniukus .Prie guolių neinu,kad netrikdyčiau jų. Vienas kartas buvo įdomesnis.Nesena plyna kirtavietė miško aukštumėlėje.Aplinkui pelkės.Bebrai privertę storų drebulių.Kirtavietėje palikti seni medžiai miško bioįvairovei.Vienas kitas,neatsilaikęs prieš vėją,guli išverstas su šaknimis.Kelmai apgulę sausa žole.Einu jau viduryje kirtavietės.Keistas kvapas?Giliai įtraukiu oro,įvertinu kvapą ir garsiai išpučiu.Tada šernei nervai neišlaikė:jeigu būčiau ėjęs porą žingsnių dešiniau,nežinau kas būtų atsitikę-ar mane būtų apvertusi,ar ant jos būčiau nujojęs.Pasirodo,priėjau prie šernės guolio per du žingsnius ir nepastebėjau.Jinai iš sausų žolių susinešusi guolį,pati kažkaip atsigulusi ir užsidengusi,tad nieko nesimatė.Šerniukai slėpėsi guolyje po žolėmis.Greitai pasitraukiau. Galvoju,kodėl šernės nepuola.Gal jos kažkaip suvokia,kad jeigu ji žus,žus ir jos vaikai.Vaikai žus-bus kiti.Gyvybė tęsis. Ačiū už komentarus, patarimus prie ankstesnių nuotraukų.
Rimualdas Jurkevičius
Prisijungęs
 • Statusas
 • Fotografijų skaičius
  262
 • Fotografijų vertinimas
  7.37
 • Veiklos vertinimas
  24176
 • Užsiregistravo
  2014-07-14
 • Paskutinį kartą matytas
  2022-04-10
El. paštas
Šalis
Lietuva
Miestas
Agluonai, Akmenės raj.