Rimualdas Jurkevičius
Komentaro data: 2019-06-29
Nuotrauka: Keršulis
Akmenės krašto fotoklubo balandžio mėnesio konkurso tema buvo ,,atspindžiai ' Kažką panašaus galvojau nufotkinti, bet nepavyko. Ši foto patinka, labai geras atspindys
Rimualdas Jurkevičius
Komentaro data: 2018-12-07
Malonu Antanai,kad pačiam patiko ir dar kažkam(like).Ačiū.Sėkmės.
Rimualdas Jurkevičius
Komentaro data: 2018-12-07
Nuotrauka: Akistata
Kai įduria ragu po šonkauliu,pradeda nebepatikti.Vienam pažįstamam taip nutiko,tik elnias aptvarinis;)
Rimualdas Jurkevičius
Komentaro data: 2018-06-22
Nuotrauka: Ant kelio
Komentarų autoriais tikiu.Pelėdiniai paukščiai man labai mažai pažįstami.Keičiu:mažasis apuokas-balinė pelėda.Ačiū.
Rimualdas Jurkevičius
Komentaro data: 2018-06-12
Nuotrauka: Smalsus ožys
Gražiai,bet ožys-kur Dalia?! :)
Rimualdas Jurkevičius
Komentaro data: 2017-10-14
Nuotrauka: Pasipuošęs
Negirk, Antanai.Elniai ne kregždžiukai-atsargūs žvėrys.Su 300mm objektyvu ,nuo rankos-ne mano jėgom gražius,kokybiškus kadrus padaryti.Dar kaip tyčia,elnių rujos metu sudurniavo autofokusas.
Rimualdas Jurkevičius
Komentaro data: 2017-08-18
Fotoreportažas: Kregždžiukai
Perskaičiau komentarus ir nuotaika pagerėjo :).Ačiū.
Rimualdas Jurkevičius
Komentaro data: 2017-07-08
Nuotrauka: Kuriam?
Per daug gerai įvertinote.Pastangų daug neįdėjau.Važiuoti ar eiti nereikėjo-namie.Laiko sugaišau:vieną dieną 20 min. vandeny iki pažastų,kitą dieną 20 min.tarp nendrių.Maitintojo uodegos galą į objektyvą neįtalpinau.Tiek,kad pačiu laiku pastebėjau-kelios dienos ir geltonburnių lepinimas baigėsi. Ačiū už nesvajotą įvertinimą.
Rimualdas Jurkevičius
Komentaro data: 2017-06-10
Fotoreportažas: Ragų beieškant
Labiau tikėjausi komentaro:kraujas,kailiai,stulpai...čia ne vieta tokiems fotoreportažams.Tai nustebau,kad Valdas (griežtasis vertintojas)įvertino teigiamai.Ačiū.Su fotografijų eiliškumu ir aprašymais gavosi nevisai taip,kaip norėjau. Fotografijos visos panašios,nedidelės.Prie keleto parašau aprašymą,o į svetainę neįsikelia arba įsikelia keli žodžiai?
Rimualdas Jurkevičius
Komentaro data: 2017-04-05
Stirninas apatiškas-kažkas jam negerai?
Rimualdas Jurkevičius
Komentaro data: 2017-03-29
Nuotrauka: Trio
Gerai,kad taip nusilaužo.Kartais randu elnio ragus,išlaužtus su beveik visu kelmeliu ar net kaukolės dalimi,kad pradedu dairytis aplinkui-ar neguli netoli negyvas elnias.Vyresni medžiotojai pasakojo:kai Akmenės raj.buvo gausu briedžių,guli Lebelių miške negyvas briedis su vienu ragu,o kitas ragas mėtosi šalia.Lūždamas ragas atplėšė dalį kaukolės ir pažeidė smegenis.Vyrai nusprendė,kad kitas briedis rujos metu nužudė konkurentą.Nors mirtinai išgąsdintas žvėris ,greitai lėkdamas,gali ir į medžius ragus nusilaužyti.
Rimualdas Jurkevičius
Komentaro data: 2017-03-03
Nuotrauka: Pasienyje
Žmonių ir žvėrių laimei ir laisvei-nei tvorų,nei postų-EU.Kartais elnias ragą palieka ant sienos.
Rimualdas Jurkevičius
Komentaro data: 2016-11-18
Nuotrauka: Jis
Medžiotojas parodė elnio ragus.Ragai labai ilgi,skėtra didelė,o prie ragų tik baltas kaulas-taip keistai-tuščia man pasirodė.O buvo didelis grožis! Prie fotografijų galime rašyti apskritis,galime sakyti:šiaurėje,galime nieko nerašyti,galime 6 mėnesius nerodyti gražuolio elnio foto-elnio vis tiek neišsaugosime.Vieni juos fotografuoja,kiti visa šeima su mažais vaikiukais atvyksta pasiklausyti elnių rujos,treti sėlina prie jų su šautuvais...Jis rujojo mūsų medžiotojų būrelio plotuose.Būrelis šiam sezonui yra gavęs 4 licenzijas elnių patinams sumedžioti.Man ne tik ranka,bet ir mintis nekilo pasiimti šautuvą,bet ir kolegoms uždrausti negaliu:tokios negeros medžioklės taisyklės-elniai ruošiasi rujoti,o juos nuo rugpjūčio 15 d.leidžiama medžioti.Dar Jo nebuvau sutikęs.Keletą dienų anksčiau prie Jo sėlino medžiotojas.Tąkart šūvis nenuaidėjo-išgelbėjo patelės .Rugsėjo 16 vakarą nuaidėjęs šūvis buvo netaiklus.Dar žvėris,,pratempė“ kelias savaites.Kartais pasvajodavau:gal įvyks stebuklas-elnias išvengs kulkos,o pavasarį surasiu Jo ragus.Stebuklas neįvyko,bet paguoda yra:manau Jis savo labai gerus genus(ragų ilgis 126cm ir127cm,svoris apie 10 kg,skėtra105cm)spėjo išdalinti ne tik tai patelei,kuri labiausiai laukė,bet dar ir kitoms.Gal po dešimt metų sugrįš gražuolis elnias,Jo elniukas.
Rimualdas Jurkevičius
Komentaro data: 2016-11-16
Nuotrauka: Saugioje aplinkoje
Parašysiu komentarą prie vienos JO foto.
Rimualdas Jurkevičius
Komentaro data: 2016-11-11
Nuotrauka: Saugioje aplinkoje
Medžiotojas sėlina prisidengdamas medžiais,šautuvą remia prie medžio,kad taikliau būtų,šviesu-nesaugioje aplinkoje,nebent rezervate. Vieną rugsėjo vakarą norėjau nors pamatyti rujojantį elnią-nepavyko.Elnias baubė,krūmus lankstė kokių 2 ha kirtavietės tankiame jaunuolyne.Jau atrodo,kad girdžiu jo kvėpavimą,tuo išlįs į retmę,bet priartėjęs prie retmės,apsisuka..Sutemo.Grįžtant,lyg šešėlius iš jaunuolyno pastebėjau išsliūkinančias kelias pateles,įtraukiau į plaučius šviežio elnio rujos kvapo ir palikau baublį,belankstantį krūmus.Taip besisaugodamas elnias,gal rujos dar ne vieną rudenį.Elniams-gražuoliams rugsėjis-ir ruja, ir mirtis.Medžiotojai šneka,kad,,maniškis'',,JIS"jau galvelę,,padėjęs".
Rimualdas Jurkevičius
Komentaro data: 2016-10-15
Nuotrauka: Jis
Ačiū Mindaugai ,darysiu išvadas.
Rimualdas Jurkevičius
Komentaro data: 2016-10-15
Nuotrauka: Keistaragis
Vis temsta,vis didinu ISO .Elniai dar miške,geros foto nepadarysiu,tai leidau parametrus pasirinkti fotoaparatui.Keistaragis su harema vos neužlipo ant manęs.Pafotkinau,ragai matosi,patenkintas,o koks ISO net nepažiūrėjau.Žinosiu,kad foto su dideliu ISO kelti nedera.Kad tobulėti reikia,irgi aišku.Ačiū vyriukai.
Rimualdas Jurkevičius
Komentaro data: 2016-10-06
Nuotrauka: Ant menčių
Graži foto,gražūs ragainiai.
Rimualdas Jurkevičius
Komentaro data: 2016-08-19
Nuotrauka: Krioklys Latvijoje
Į temą ir ne į temą.Venta-,,mano”upė.11 metų per mokyklos langus Ventoje stebėjau Ventos vandenis ,sruvenančius link Baltijos,vasarą kiauras dienas mirkdavome upėje.Daug vandens Ventos upėje irklais esu perkabinęs,bet Kuldigos krioklio nepasiekiau nei automobliu,nei baidare.Foto mielai žiūriu.Latvijoje Venta platesnė,gilesnė,rečiau kur srauni.Man tai geriausias ruožas nuo Kuršėnų iki Papilės(pavasarį). Graži atkarpa -nuo Papilės iki Viekšnių.Šiemet,Žolinių dieną baidare plaukiau dešiniuoju Ventos intaku-Vadakstimi.Upė mažai ,,civilizuota”.Ledynmečio vandenys giliai išgriaužė Žemę,šlaitai aukšti statūs arba nuožulnūs ilgi.Tą dieną stirnų nemačiau.Kitais kartais ir per upę plaukdavo,ir šlaituose ganydavosi.Plaukiu.Vakarėja,pakrantėse,stiproko vėjo judinamos,šnara nendrės-tik kažkas zvimt.Kas čia? Ilgai galvoti nereikėjo-po sekundės ar kiek išgirdau šūvio garsą.Kas ir ką-?,bet kulkikė prazvimbė netoli.
Rimualdas Jurkevičius
Komentaro data: 2016-08-12
Tik dabar užmačiau.Gražiai,vaizdingai,teisingai...ir man labai patiko.
Rimualdas Jurkevičius
Neprisijungęs
 • Statusas
 • Fotografijų skaičius
  219
 • Fotografijų vertinimas
  7.34
 • Veiklos vertinimas
  23040
 • Užsiregistravo
  2014-07-14
 • Paskutinį kartą matytas
  2020-09-08
El. paštas
Šalis
Lietuva
Miestas
Agluonai, Akmenės raj.