Rimualdas Jurkevičius
Komentaro data: 2020-12-09
Literatūriškai -nežinau dėl pavadinimo. Elnių laukiau pasislėpęs augalų šamšalyne. Atsistojau eiti. Tuo metu pasirodė stirninas ir tiesiai į mane. Objektyvą sutrumpinau iki minimumo- tiek įtilpo.
Rimualdas Jurkevičius
Komentaro data: 2020-12-04
Ilgokai neskambinau latviui medžiotojui. Buvau beveik 100 procentų įsitikinęs, kad jį sumedžiojo ir nenorėjau tą sužinoti. Dėkui už linkėjimus jam- jei sutiksiu, perduosiu.
Rimualdas Jurkevičius
Komentaro data: 2020-12-04
Malonu matyti Marinos !!! . Kai vien Antanas pagrinde komentuoja. Ačiū už komentarus.
Rimualdas Jurkevičius
Komentaro data: 2020-12-04
Ačiū Antanai už stiprybę ir sveikatą visiems. Pasižiūrėjus Į EXIF duomenis šio elnio foto nėra kokybiška. Jo baubimo klausiausi ilgai, bet iš tankmės ( kaip ir daugelis senių ) išlenda gerokai sutemus. Pirmiau pasirodo haremas. Sėkmės tau foto medžioklėje, ragų ieškojime ir visur, visada.
Rimualdas Jurkevičius
Komentaro data: 2020-12-02
Nuotrauka: Muflonas
Labai gražus momentas. Jeigu muflonai aptvare, kategorija - animalistika
Rimualdas Jurkevičius
Komentaro data: 2020-11-09
Nuotrauka: Pasmerktasis
Dar nežinau, bet yra galimybė sužinoti. Prie kitos šio elnio foto parašysiu platesnį komentarą.
Rimualdas Jurkevičius
Komentaro data: 2020-10-23
Kadangi Antanas yra mane ,,susekęs", tad nebesislepiu. Dabar susekti nesunku- paskutinį kartą matytas, dar fotoaparatas, dar Latvija. Aš dar visai nepasenau- medžioklei, nors nebuvau aktyvus , per 35 metus aistra praėjo (vienas iš senėjimo požymių), bet foto medžioklei, ypač elnių rujos metu dar ne, gal dar stiprėja. Ir atostogas derinu elnių vestuvėms, pavasarį- ragų iekojimui. Nors ir mažai kas bežiūri nature, bet gerbiant senuosius, kurie dar užmeta akį, palaikant gerą naujoką tai ir įkeliu vieną kitą foto. Šio elnio foto nėra geros –ISO didelis ir ryškumas, ir panašiai, bet šiemet saviškį elnią tik šį nufotkinau matomai.Kiti baubia, baubia, artėja, artėja ,bet temsta, temsta... aba baubia, baubia visai šalia, bet švinta,švinta ,baubimas tolsta, tolsta ir net nepamatu- išgyvenimo mokslus praėję. ,,latviai"-mažiau išsilavinę, arba,, lietuviai" atbėgę pas latvių,,mergas" visai galvas pametę. Šio elnio foto , mano nuomone, daugelis vertintu 6-7 ir būtų labai gerai.
Rimualdas Jurkevičius
Komentaro data: 2019-06-29
Nuotrauka: Keršulis
Akmenės krašto fotoklubo balandžio mėnesio konkurso tema buvo ,,atspindžiai ' Kažką panašaus galvojau nufotkinti, bet nepavyko. Ši foto patinka, labai geras atspindys
Rimualdas Jurkevičius
Komentaro data: 2018-12-07
Malonu Antanai,kad pačiam patiko ir dar kažkam(like).Ačiū.Sėkmės.
Rimualdas Jurkevičius
Komentaro data: 2018-12-07
Nuotrauka: Akistata
Kai įduria ragu po šonkauliu,pradeda nebepatikti.Vienam pažįstamam taip nutiko,tik elnias aptvarinis;)
Rimualdas Jurkevičius
Komentaro data: 2018-06-22
Nuotrauka: Ant kelio
Komentarų autoriais tikiu.Pelėdiniai paukščiai man labai mažai pažįstami.Keičiu:mažasis apuokas-balinė pelėda.Ačiū.
Rimualdas Jurkevičius
Komentaro data: 2018-06-12
Nuotrauka: Smalsus ožys
Gražiai,bet ožys-kur Dalia?! :)
Rimualdas Jurkevičius
Komentaro data: 2017-10-14
Nuotrauka: Pasipuošęs
Negirk, Antanai.Elniai ne kregždžiukai-atsargūs žvėrys.Su 300mm objektyvu ,nuo rankos-ne mano jėgom gražius,kokybiškus kadrus padaryti.Dar kaip tyčia,elnių rujos metu sudurniavo autofokusas.
Rimualdas Jurkevičius
Komentaro data: 2017-08-18
Fotoreportažas: Kregždžiukai
Perskaičiau komentarus ir nuotaika pagerėjo :).Ačiū.
Rimualdas Jurkevičius
Komentaro data: 2017-07-08
Nuotrauka: Kuriam?
Per daug gerai įvertinote.Pastangų daug neįdėjau.Važiuoti ar eiti nereikėjo-namie.Laiko sugaišau:vieną dieną 20 min. vandeny iki pažastų,kitą dieną 20 min.tarp nendrių.Maitintojo uodegos galą į objektyvą neįtalpinau.Tiek,kad pačiu laiku pastebėjau-kelios dienos ir geltonburnių lepinimas baigėsi. Ačiū už nesvajotą įvertinimą.
Rimualdas Jurkevičius
Komentaro data: 2017-06-10
Fotoreportažas: Ragų beieškant
Labiau tikėjausi komentaro:kraujas,kailiai,stulpai...čia ne vieta tokiems fotoreportažams.Tai nustebau,kad Valdas (griežtasis vertintojas)įvertino teigiamai.Ačiū.Su fotografijų eiliškumu ir aprašymais gavosi nevisai taip,kaip norėjau. Fotografijos visos panašios,nedidelės.Prie keleto parašau aprašymą,o į svetainę neįsikelia arba įsikelia keli žodžiai?
Rimualdas Jurkevičius
Komentaro data: 2017-04-05
Stirninas apatiškas-kažkas jam negerai?
Rimualdas Jurkevičius
Komentaro data: 2017-03-29
Nuotrauka: Trio
Gerai,kad taip nusilaužo.Kartais randu elnio ragus,išlaužtus su beveik visu kelmeliu ar net kaukolės dalimi,kad pradedu dairytis aplinkui-ar neguli netoli negyvas elnias.Vyresni medžiotojai pasakojo:kai Akmenės raj.buvo gausu briedžių,guli Lebelių miške negyvas briedis su vienu ragu,o kitas ragas mėtosi šalia.Lūždamas ragas atplėšė dalį kaukolės ir pažeidė smegenis.Vyrai nusprendė,kad kitas briedis rujos metu nužudė konkurentą.Nors mirtinai išgąsdintas žvėris ,greitai lėkdamas,gali ir į medžius ragus nusilaužyti.
Rimualdas Jurkevičius
Komentaro data: 2017-03-03
Nuotrauka: Pasienyje
Žmonių ir žvėrių laimei ir laisvei-nei tvorų,nei postų-EU.Kartais elnias ragą palieka ant sienos.
Rimualdas Jurkevičius
Komentaro data: 2016-11-18
Nuotrauka: Jis
Medžiotojas parodė elnio ragus.Ragai labai ilgi,skėtra didelė,o prie ragų tik baltas kaulas-taip keistai-tuščia man pasirodė.O buvo didelis grožis! Prie fotografijų galime rašyti apskritis,galime sakyti:šiaurėje,galime nieko nerašyti,galime 6 mėnesius nerodyti gražuolio elnio foto-elnio vis tiek neišsaugosime.Vieni juos fotografuoja,kiti visa šeima su mažais vaikiukais atvyksta pasiklausyti elnių rujos,treti sėlina prie jų su šautuvais...Jis rujojo mūsų medžiotojų būrelio plotuose.Būrelis šiam sezonui yra gavęs 4 licenzijas elnių patinams sumedžioti.Man ne tik ranka,bet ir mintis nekilo pasiimti šautuvą,bet ir kolegoms uždrausti negaliu:tokios negeros medžioklės taisyklės-elniai ruošiasi rujoti,o juos nuo rugpjūčio 15 d.leidžiama medžioti.Dar Jo nebuvau sutikęs.Keletą dienų anksčiau prie Jo sėlino medžiotojas.Tąkart šūvis nenuaidėjo-išgelbėjo patelės .Rugsėjo 16 vakarą nuaidėjęs šūvis buvo netaiklus.Dar žvėris,,pratempė“ kelias savaites.Kartais pasvajodavau:gal įvyks stebuklas-elnias išvengs kulkos,o pavasarį surasiu Jo ragus.Stebuklas neįvyko,bet paguoda yra:manau Jis savo labai gerus genus(ragų ilgis 126cm ir127cm,svoris apie 10 kg,skėtra105cm)spėjo išdalinti ne tik tai patelei,kuri labiausiai laukė,bet dar ir kitoms.Gal po dešimt metų sugrįš gražuolis elnias,Jo elniukas.
Rimualdas Jurkevičius
Prisijungęs
 • Statusas
 • Fotografijų skaičius
  262
 • Fotografijų vertinimas
  7.37
 • Veiklos vertinimas
  24176
 • Užsiregistravo
  2014-07-14
 • Paskutinį kartą matytas
  2022-04-10
El. paštas
Šalis
Lietuva
Miestas
Agluonai, Akmenės raj.