Rikantas Jonuška
Komentaro data: 2014-09-23
Gražu
Rikantas Jonuška
Komentaro data: 2014-09-22
Kaip tu juos miške sugaudai :) ? Turėtų būti sunku, o čia dar gulintis :) Gražu.
Rikantas Jonuška
Komentaro data: 2014-09-22
Aha skuodžia kaip geopardas :) Reikėjo sudubliuoti nuotrauką, kad iš nugaros matytusi piktų gervių veidai :D
Rikantas Jonuška
Komentaro data: 2014-09-22
Nuotrauka: Tipu tapu
Dėkui už pagalba.
Rikantas Jonuška
Komentaro data: 2014-09-21
Nuotrauka: Atskaitos taškas
Dėkui :)
Rikantas Jonuška
Komentaro data: 2014-09-21
Nuotrauka: Jaunas ir taurus
Labai detalus vaizdas.Vis nenustoju stebėtis.Aš manau aplink jį didesni vabzdžiai :)
Rikantas Jonuška
Komentaro data: 2014-09-20
Nuotrauka: Jaunas ir taurus
Gražu :) O čia aplinkui jį musės skraido?
Rikantas Jonuška
Komentaro data: 2014-09-20
Kaip naminis katinėlis :)
Rikantas Jonuška
Komentaro data: 2014-09-19
Ačiū, Mariau, jei ne tavo "tiesiai šviesiai" tai spėju dar ir dabar dėliočiau nuotraukas pagal intuiciją ir galvočiau kodėl ta jiems nuotrauka gera, o ko blin šita nepatinka :). Jei ne tu, tai lūžio mano tobulėjime dar ilgai spėju nesimatytų. Bet kuo giliau lendu į šitą liūna, tuo daugiau atsiranda klausimų. Pasirodo į centrą stengiamės nedėt pagrindinio veikėjo iš dalies dėl to, kad centruota nuotrauka sukuria statišką pusiausvyrą, kuri ne taip žiūrisi lyginant su dinamiška pusiausvyra. Pasirodo dedi pagrindinį obejktą šoneliau, kad sukurtum disbalansą, bet paskui jį bandai sutramdyti kompensuodamas kitais veiksniais. Taip sukuri dinamišką pusiausvyrą. Bet tai ką pasakiau gali būti akimirksniu sugriauta. Viskas priklauso nuo to ką tu nori toje nuotraukoje parodyti. Kitai minčiai kitokios priemonės, kiti ginklai. Bet sunkiausia dalis tame, kad gamtos fotografijoje tavo galimybės daug labiau varžomos lyginant su bendra fotografija. Tiek daug dar klausimų, kad protas tiesiog nori rėkti :).Dėkui visiems už palaikymą ir perspėju kad dar gerai "papankuosiu", nes nenoriu sustoti, o tam reikia ieškoti eksperimentuoti, klisti ir vėl bandyti. Aš galvojau, kad čia bus matematika, o čia pasirodo fotografija yra menas :) Gaunasi realytuvus dalykas priklausantis nuo to laikmenčio visuomenės stiliaus ir požiūrio, bei madų. Bet aišku visko dėl savo balo sukrauti madai ir požiūriui nėra sveika. Nes nesvarbu, ką tu fotkini ir kaip fotkini - profesionalumas pasireiškia gebėjimu suvaldyti vaizdinę mintį. O ar tavo mintis žiūrovui patiks ar ne, čia jau kitas reikalas. Džiaugiuosi, kad mano gyvenimas ir žvilgnis tapo dar vienu laipteliu turtingesnis :) Ačiū. P.S.: parašiau taip lygtai atsisveikinčiau :D
Rikantas Jonuška
Komentaro data: 2014-09-18
Ačiū prašė perduoti jums jinai ;)
Rikantas Jonuška
Komentaro data: 2014-09-17
Nuotrauka: Aš užaugau kaime
Aha, turim gerus būdus plauti smegenis, bet gaila jie ne į mūsų pusę. Yra televizija, reklama, filmai, tai pagrindiniai dalykėliai žmogaus "gero" įvaizdžio kurimui. Ir tas geras įvaizdis kuo brangesni daiktai, kuo daugiau išleistų pinigų. Plius geras laisvalaikis - tai gėrimas, rūkymas, aišku geras gerimas turi būti butinai brangus ir su papildomom išlaidom bare, kazino, lošimų namuose ar kitose pasilinksminimo vietose. Kuo daugiau papildomų brangių detalių tavo gyvenime, tuo tavo gyvenimas laikomas geresnis ir už to geresnis, kuris turi mažiau tų dalykų :). O visa to tikslas - padaryti žmogų kuo mažiau mąstantį ir priklausomesnį. Kad jis kuo mažiau galvotų, matytų realybės ar bandytų kažką pakeisti, sukurti, sugalvoti... Jiems nereikalingi protingi, nenuspėjami, nesukontroliuojami ir neaiškūs sistemoj individai. Jie nenori, kad kažkas iš šalies keistų sistemą, sukurtų kažką naujo ar iš šalies kitaip nustebintų. Jie nori, kad mes darytume tik tai ką rodo reklama, televizija, filmai... Ir judėtume kaip viena avių banda ten kur nori piemuo... Gal truputi ir ne į tema, bet... :)
Rikantas Jonuška
Komentaro data: 2014-09-17
:)
Rikantas Jonuška
Komentaro data: 2014-09-16
Kur čia jau bus karališka, jei turgelyje sėdi ir uogas pardavinėja :D.
Rikantas Jonuška
Komentaro data: 2014-09-16
Visas žvėris :) Ji savęs niekada veidrodyje nėra mačius, o vaikystėj su briedžiais užaugus :) Dėl to viskas taip :)
Rikantas Jonuška
Komentaro data: 2014-09-15
Nuotrauka: Aš užaugau kaime
Visiškai teisingai, Aušra, turėjau omeny golfo laukų tipo žolę ir stereotipinį Holivudinį modernų stilių. Pas mane Ispanijoj tokie dalykai vyksta dideliais mastais ir net baisiau, kai aplink namą betonas ir keramika. Ir tu akivaizdžiai nebeturi ką fotkinti. Turi važiuoti į tikrą Ispanišką kaimelį su naturalia "purvina" aplinka ir papuoli visai į kitą pilną gyvybės aplinką. Nors gamta ir nyki. Ir aišku, kad toj purvinoj aplinkoj jei pasitaikytų vienas Holivudinis pasakų namelis su inkiliukais ir dirbtiniu vandens telkiniu jis butų pilnas gyvybės. Bet jei ten nebelieka purvino tikro kaimo, nebelieka ir paukščių ir gyvybės ir čia mano praktinis pastebėjimas, neišgalvotas. Faktas, kad Lietuvoj tokių sodybų po kolkas dar mažuma. Ir jas kompensuoja senoji aplinka. Šiaip dabar beveik ne į temą, bet norėčiau pridurti, jei kam įdomu ir jei kas nori užsiimti ekologišką ir švaria nuo chemijos sodininkyste ir daržininkyste rekomenduojama turėti kampą tokiam sode su purvina neprižiūrima dalinai teritorija, kad joje turėtų terpę įvairesni individai, bei tie kurie palaiko pusiausvyrą tavo sode ar darže. Čia naujai atrasti seni atradimai :) Kuo mažiau kišasi žmogus tuo daugiau gamta įgauna biologinės pusiausvyros. Ir tuo pačiu įgauna didesne individų ivairovę. Ir Vaidai nepyk :). Tikrai nenoriu kažko įžeisti. Man svarbiau, kad nors kai kas suprastu tikrą teisybę apie tą dalyką ir gal man pasiseks ir nors vienas žmogus su Holivudinę sodybėle pagalvos: -,,Blin, apie tai nepagalvojau". Ir pabandys rast ir palikt kažkur pas save nors kampelį gyvybiškai svarbios gamtai nepaliestos natūralios aplinkos.
Rikantas Jonuška
Komentaro data: 2014-09-14
Nuotrauka: Akistata
Gražu
Rikantas Jonuška
Komentaro data: 2014-09-10
Nuotrauka: Du ąžuolai
Gražu, labai nerealu. O atvirukui, nebent elnį iškirpus atskirai :D
Rikantas Jonuška
Komentaro data: 2014-09-10
Nuotrauka: Dūmoja
Ačiū :) .
Rikantas Jonuška
Komentaro data: 2014-09-09
Nuotrauka: Gražutė
Dėl šakos čia kaip pažiūrėsi. Tiesa sakant ji nuotraukai gali suteikti individualumo, kuris gan vertingas šiais laikais tarp fotografų :). Suteikti galimybę žiūrovo akei turėti pasakojančią istoriją..
Rikantas Jonuška
Komentaro data: 2014-09-07
Nuotrauka: Gražutė
Aha, labai grakštus paukštukas :)
Rikantas Jonuška
Neprisijungęs
 • Statusas
 • Fotografijų skaičius
  186
 • Fotografijų vertinimas
  7.63
 • Veiklos vertinimas
  23951
 • Užsiregistravo
  2014-06-12
 • Paskutinį kartą matytas
  2022-05-02