Rikantas Jonuška
Komentaro data: 2015-06-28
Aha realybėje gražesnis :). Ir dar kur bėda, jo snapas keistas.Atrodo ne toks kaip kitų bitininkų.
Rikantas Jonuška
Komentaro data: 2015-06-27
Nuotrauka: "Paukštukas"
Kad ant palmės tai, taip :). Bet jūsų bitininkai. Čia tai egzotinis vaizdelis. Ypač kai tai Lietuvoje :)
Rikantas Jonuška
Komentaro data: 2015-06-26
Malonu ,kad patiko :).
Rikantas Jonuška
Komentaro data: 2015-06-14
Gražu labai :)
Rikantas Jonuška
Komentaro data: 2015-06-14
Nuotrauka: Gudruolė
O man atrodo kažkas ne taip su šituo objektyvu, iš taip arti, o gyvumo pojūčio kažkaip trūksta. Sigmos nuotraukos "gaivesnės". Nors prieš tai laputė iš tolėliau visai neblogai gavosi.
Rikantas Jonuška
Komentaro data: 2015-06-13
:)
Rikantas Jonuška
Komentaro data: 2015-05-30
Tas taip, vanduo šiltas. Privatizuotas žvejybinis kombinezonas pagamintas iš narams skirtos medžiagos ir gan storas. Tai lindau į jį basas ir tik su šortais :). Lietuvoje toks tiktų, apsimovei vilnones kojines, šiltas storas kelnes ir gali braidyt iki beveik pažastų sausas ir šiltas :) Čia Ispanijoje bėdos būna vasarom dėl karščio. Kartais miršta žmonės, kam silpnesnė širdis ar senesnis žmogus.
Rikantas Jonuška
Komentaro data: 2015-05-29
Ačiū. Labai jie grakštūs ir fotogeniški paukščiai :)
Rikantas Jonuška
Komentaro data: 2015-05-22
Nuotrauka: Šaukštė
Koks įdomus paukštis.
Rikantas Jonuška
Komentaro data: 2015-05-22
Vaidai, kai aš pirkau Nikon fotoaparatą, prie jo buvo programėlė su kuria dirbau prie JPG formato nuotraukų. Bet kaip Marius ir sako, kai perėjau prie RAW formato praktiškai niekas nepasikeitė tvarkant nuotraukas. Su ta pačia programą darau tą patį ka ir seniau ir peržiūriu RAW kaip paprastą failą. Skirtumas atsirado tik tas kaip tu sakai, kad užima daugiau vietos, bet pliusai atperką viską. Nes nebereikia stresuoti dėl klaidų nustatymuose, grįžęs namo gali viską nušlifuoti iki max. Nebebijai ar ten debesėlis užėjo ar ne, nes grįžęs namo gali pakeisti "exposure" net dviem žingsleliais. Baltos balansą persidaryt kokį nori - saulėtą, debesuotą ir t.t. Ir viską darai neprarasdamas nuotraukos kokybės, lyg viską darytum prieš fotografuodamas. Man tai manau yra didelis privalumas, nes kartais akis apgauna, pati aplinka skirtingose vietose turi skirtingą šviesos stiprumą. Ir turi daug mažiau nusivilimų. Kas bus sunku pradžioje, tai tik priprasti prie naujos programėlės valdymo įpatumų, bet kai pripranti, tai viskas kaip ir su senosiomis, tik kitose vietose.
Rikantas Jonuška
Komentaro data: 2015-05-22
Siūlau RAW formatą, nerealus dalykas. Gali ir balansą namuose kokį nori pasiderinti ir dar tamsumą ir šviesumą pasireguliuoti kaip nori ir kiek bėdų nusimeta. Ir neprarandi nieko.
Rikantas Jonuška
Komentaro data: 2015-05-21
Nuotrauka: Pusiausvyra
Mašinos gyvūnai daug mažiau bijo. Aš kartais po truputi važiuoju, kai pasitaiko koks pozuotojas ir fotografuoju, bet jei tik pamato, kad išlipi, tai jau mažai ką peši. Jie taves netraktuoja kaip žmogaus arba gal laiko per lėtu ir vangiu, o gal tiesiog įprastu aplinkos reiškiniu.
Rikantas Jonuška
Komentaro data: 2015-05-21
Ačiū Vaidai. Aš neapsisprendžiau kuri yra geresnė :) .
Rikantas Jonuška
Komentaro data: 2015-05-21
Nuotrauka: "Kuoliukas"
Viskas pasibaigė laimingai, niekas niekur nenukentėjo :)
Rikantas Jonuška
Komentaro data: 2015-05-14
Nuotrauka: Vedlys
Man labiau norisi brist į vandenį :) Kaip tik dirbu prie plūduriuojančios slėptuvės. Bet jei kas bus šalia manes iš NP narių, tai mielai aprodysiu man žinomus gamtos kampelius :) Žinau šešis tokius stebėjimo namelius ir dar du, kuriuose nesu buvęs. Girdėjau Marius buvo jau gan arti manes, bet dar gan tolokai :) Būčiau iškart pasisiūlęs :)
Rikantas Jonuška
Komentaro data: 2015-05-13
Nuotrauka: Rytas prie upės
Kažkuo traukia vaizdas
Rikantas Jonuška
Komentaro data: 2015-05-09
Nuotrauka: Septintas
O tai tau aprašymas :) Ačiū už išsamų pajautimą. Viskas atrodo taip paprasta - nuėjei ir radai. Bet kiek supranta mano galvelė, tai reikia vaikščioti gyvūnų takais, jų maršrutais. Bet ir tai pagal radimo datas, tai čia ne grybai po lietaus. Man vis viena atrodo kažkas nerealaus rasti ragus, nebent esi girininkas, pastoviai slampinėji ir stebi gyvūnus, pažįsti gerai juos, jų teritorijas ir jų elgesį. Paprastam žmogeliui, kuris šiaip išejo į mišką ragų pasirinkti, tai nelabai pasiseks :) Manau. Nu tas Latvijoje papuolęs variantas kažką žadantis bet... Esu bandęs ieškoti. Mano nosiai tai kažkas nerealaus...
Rikantas Jonuška
Komentaro data: 2015-04-21
Nuotrauka: Pozuotojas
:)
Rikantas Jonuška
Komentaro data: 2015-02-26
Nuotrauka: Danieliukas
Atrodo tobula nuotrauka , kaip ne Lietuvoje daryta.
Rikantas Jonuška
Komentaro data: 2015-02-26
Nuotrauka: Rudoji lapė
Čia tai grožis
Rikantas Jonuška
Neprisijungęs
 • Statusas
 • Fotografijų skaičius
  186
 • Fotografijų vertinimas
  7.63
 • Veiklos vertinimas
  23951
 • Užsiregistravo
  2014-06-12
 • Paskutinį kartą matytas
  2022-05-02