Aušra Žilinskienė
Komentaro data: 2014-09-09
Kokie gražūs... Pilkis, šiaip jau irgi gražus paukštis , atrodo kaip neturtingas giminaitis šalia jų. :)
Aušra Žilinskienė
Komentaro data: 2014-09-09
Nuotrauka: Sąskrydis
Na man tai čia ne tik faktas, nes tiek baltųjų garnių negali būti negražu :) Et, kad Šešupėj mums tiek...:)
Aušra Žilinskienė
Komentaro data: 2014-09-07
Nuotrauka: Gražutė
Na ir grožis devynbalsės... Tikrai gražutė :)
Aušra Žilinskienė
Komentaro data: 2014-09-07
Vyteni, garnys ir klonas jo :) Mariau, jei jau garnys kartą metuose nusprendžia papozuot, tai pasistengia kad viskas būtų aukšto lygio. :) Nu jau čia be geros tatuškės niekaip. :))
Aušra Žilinskienė
Komentaro data: 2014-09-06
Ačiū Irena.:) Garnys matyt nusprendė pamalonint mane vizitu, tą kantrumą įvertinęs. :)
Aušra Žilinskienė
Komentaro data: 2014-09-05
Pastebėt tikrai lengviau, būtų gerai, kad dar ir pozuotų kaip mums reikia ir nespruktų vos tik užmatęs :) Šitas ir taip palyginti nėra labai baikštus. Jis atsargus, visą laiką dėmesys į aplinką, bet kur nors laukuose joks garnys neleistų tiek prisiartinti. Na išskyrus, kai jis pats prisiartina prie pasislėpusio garnių gerbėjo, nematydamas jo. :)
Aušra Žilinskienė
Komentaro data: 2014-09-05
Nuotrauka: Staska žvejoja
Staska, linkiu tau pagaut kuo didesnę žuvį :) O Tau, Rikantai kuo daugiau tokių laimikių kaip šitas žvejys. :) Man jis labai patinka.
Aušra Žilinskienė
Komentaro data: 2014-09-05
Ačiū:) Valėsi plunksnas ir susipurtė baigęs darbą :) Man jie nesvietiškai gražūs visokie, ir susivėlę, ir tykinėjantys, ir stypsantys sustingę. Vieni gražiausių paukščių.
Aušra Žilinskienė
Komentaro data: 2014-09-04
Nuotrauka: Sugavau...
Oi Irena, gerai būtų pabraidyt su garniu... :) Prisigaudytum šviežios žuvytės vakarienei. :) O su garniu gal eitų kaip nors susiderėt. :) Jam lydekaitės, Tau - ešerukai. :) Gal nenuskristų tada.
Aušra Žilinskienė
Komentaro data: 2014-08-12
Fotoreportažas: Mano vasara...
Nijole, Tavo nuotraukos tikrai ne "nieko ypatingo", kaip kad rašai. :) Iš jų visada sklinda kažkokia ypatinga šviesa, šiluma, kažkas kas skiria jas iš kitų. Toks ir šitas reportažas. Ačiū. :) Ir nors ir labai pavėluoti, bet nuoširdžiausi sveikinimai ir linkėjimai gimtadienio proga. :)
Aušra Žilinskienė
Komentaro data: 2014-08-06
Oho.... Išsižiojau kaip ta griežlė... Tikrai ypatingas kadras...
Aušra Žilinskienė
Komentaro data: 2014-08-05
Fotoreportažas: Mano svajonių šalis
Ir vėsa padvelkė, ir akys pasidžiaugė. Vaizdai nepaprastai gražūs. Tikrai gera žiūrėti. Puikus reportažas, ačiū Lina:)
Aušra Žilinskienė
Komentaro data: 2014-08-02
Nuotrauka: Ateina naktis
Kadangi man kaip fotografui dar šimtą metų reikia mokytis, tai keli žodžiai gal sakyčiau iš žiūrovo pozicijų. Ko gero tame Gražinos minėtame akimirkos jausme tikrai telpa dar kažkas, ne tik kompozicija, tai, kas labai individualu ir ko tikrai neapibrėši jokiomis taisyklėmis. O gal dar kokia taisyklė neatrasta ie mes jos nežinom? :D Tą jausmą ko gero ir duoda kiekvieno mūsų prigimtis, patirtis, kažkokie prisiminimai, išgyventos skimirkos, įsirėžusios į atmintį o kartais net pamirštos, bet tyliai tūnančios kažkur pasąmonėje. Ir kartais mes galim žiūrėti į tobulą kūrinį, kur viskas padėta ten kur reikia ir taip kaip reikia pagal taisykles, bet mes nepajusim nieko, o vien tik dirstelėjus į kitą, užgniaužia kvapą, sudrėksta akys, nes tai, ką pajutai pažiūrėjęs, jau netelpa viduj. Autoriaus sustabdyta akimirka, kažką pažadina mumyse, nors kartais gal būt kompozicija ir nėra tobula. Ją mums atsveria kiti dalykai, paliečiantys kažką mūsų viduj. Manau taip yra ir su Roberto darbu. Vieniems tas trikampis su žolynais kažką pažadino, kitiems ne. ir dėl to nėra čia nei teisių, nei neteisių, visi mes priėmėm taip, kaip pajutom. Štai Gražinos akies darbas nenuvedė gilyn, jai pritrūko erdviškumo. Mane jis nuvedė tikrai toli ir giliai. Kuri mes teisi? Manau abi, nes mes matom skirtingai. Bet faktas, kad tai veikiantis, gyvas darbas. Iš tiesų tai pasaulis būtų labai neįdomus, jei visi matytumėm ir jaustumėm vienodai. Beje, jokiu būdu nenoriu pasakyti, kad kompozicija ir jos taisyklės nieko nereiškia. Gal būt tik šioks toks nukrypimas nuo jų ne visada yra visiškai blogai.
Aušra Žilinskienė
Komentaro data: 2014-08-01
Fotoreportažas: Pusdienis su gandrais
Ačiū Rimantai :) Džiugu, kad patiko. :)
Aušra Žilinskienė
Komentaro data: 2014-08-01
Nuotrauka: Didingas dangus
Gražiai pagavai žaibus Dovydai! :) Sveikinu su gimtadieniu, linkiu juo daugiau tokių ir dar geresnių "pagavimų" :)
Aušra Žilinskienė
Komentaro data: 2014-07-31
Nuotrauka: Ateina naktis
Stengiuosi įsivaizduot be to kranto ir žolynų viską. Vis tiek būtų gera nuotrauka, vaje, net galvot negalima apie sunaikinimą. :) Bet dabar ji dar gyvesnė ir labiau traukianti akį. Bet sakau, čia kiek žmonių, tiek nuomonių gali būt, juk mes matom ir jaučiam skirtingai.
Aušra Žilinskienė
Komentaro data: 2014-07-30
Nuotrauka: Ateina naktis
Aš nesakiau, kad ji neteisi :) Na bet ką man daryt, kad taip man tas krantas su žole gražus? :) Man atrodo, kad tame, kaip mes pajuntam tai, kas eina iš vaizdo labai individualu ir čia gali būti tų teisybių ne viena. :)
Aušra Žilinskienė
Komentaro data: 2014-07-30
Nuotrauka: Ateina naktis
Na tai ir aš sakau, jei jau liepia :) Man ko gero be to kranto trikampio vaizdas būtų nuobodesnis, tas trikampis su visais jo žolynais mano akimis žiūrint priduoda daug gyvybės. Kadangi mane kadras tiesiog įtraukė, teko parašyti 10 :)
Aušra Žilinskienė
Komentaro data: 2014-07-29
Nu jau tas jaunimas visais laikais gal toks :) Reik jį prispaust šiek tiek :) Išmoks gandriukai, reikia jiems tik truputėlio laiko. Jie dar nori šiek tiek pabūt vaikais. :) . O jei turit kur arti stebėti, tai tikrai nepaprastai įdomu. Žinau, nes pati bent pora metų labai atidžiai stebėjau. Ir dabar kas savaitgalį skiriu jiems šiek tiek laiko.
Aušra Žilinskienė
Komentaro data: 2014-07-29
Kokia graži šeimyna :)
Aušra Žilinskienė
Prisijungęs
 • Statusas
 • Fotografijų skaičius
  101
 • Fotografijų vertinimas
  7.97
 • Veiklos vertinimas
  62470
 • Užsiregistravo
  2013-05-23
 • Paskutinį kartą matytas
  2022-01-04
El. paštas
Šalis
Lietuva
Miestas
Marijampolė