Aušra Žilinskienė
Komentaro data: 2015-02-04
Labai patinka apšarmojus notrelė ir visi tie žolynų šnabždesiai už jos. Nors ir šaltokai atrodo, bet kažkoks labai švelnus ir akims mielas vaizdas. Daug ką ir man primena. Vaikystę... kaimą... bites... Ir dabartinio mano sodo kampą, kurį jos visiškai okupavę. :))
Aušra Žilinskienė
Komentaro data: 2015-02-04
Nuotrauka: Po skėčiu...
O man į tokius kadrus žiūrint iš karto galvoj kokia istorija ima kurtis. Kažin, ar čia nuo meno, ar nuo dokumentikos vaizduotė ima veikt? :)) Gal sakyčiau nuo autoriaus sugebėjimo pamatyti ir meno parodyti. :))
Aušra Žilinskienė
Komentaro data: 2015-01-24
Nuotrauka: Ten, kur balta
Ten kur taip balta, tai jau tikra žiema. :) Balta tyla ir ramybė. Grožis. :)
Aušra Žilinskienė
Komentaro data: 2015-01-19
Oho, čia tai bent mažių portretai! Ačiū ir už "mikriukus", už kantrybę ieškant kas yra kas ir visko pateikimą mums tiesiog ant lėkštutės. :) Labai įdomu, nežinia kiek kartų tyrinėsiu kiekvieną ir laužysiu liežuvį su tais pavadinimais. :) Puikus reportažas.
Aušra Žilinskienė
Komentaro data: 2015-01-19
Nebuvo jokio įrašo, Vaida. Aš visada tik tylus stebėtojas. :) Manau, paukščiai, žvėrys visada mato ir girdi daugiau už mus.
Aušra Žilinskienė
Komentaro data: 2015-01-19
Ačiū Vaida. :) Aš vis stengiuosi suprast, ką jos kartais mato atidžiai tyrinėdamos dangų, kai jis atrodo visai tuščias, ir ko gero girdėdamos kažką, ko aš negirdžiu. :) Įdomu būtų kelias minutės pabūt paukščiu. :)
Aušra Žilinskienė
Komentaro data: 2015-01-17
Nuotrauka: Baltažiedė
Paprasta ir kartu nepaprasta. :) Nežinau, kaip ten dėl tų rimtų konkursų, bet darbas tikrai priverčia juo gėrėtis. :)
Aušra Žilinskienė
Komentaro data: 2015-01-15
O man patinka tie geltoni žiburiukai. Ten gi gali būti šviesa nykštukų namuose po lapu. :) O gal jų žibintas pamestas. :) Jei būtų kitoks pavadinimas, gal būt ir man dėmesį blaškytų, bet čia juk apie nykštukus . :) Reikia tik vaizduotę įjungt. :)
Aušra Žilinskienė
Komentaro data: 2015-01-15
Nuotrauka: Švelnumas...
Labai gražu. Ir pavadinimas į dešimtuką. Pamačius pirma mintis buvo. kad taip švelniai parodytos kiaulpienės dar nebuvau mačius. :)
Aušra Žilinskienė
Komentaro data: 2015-01-12
Dalia, ačiū :) Labai džiaugiuosi, kad patink. :) Mindaugai ačiū, bet manau gal kiek daugokai tų 9+, nes vis tik jaučiu, kad galėjau geriau šita proga pasinaudot. :)
Aušra Žilinskienė
Komentaro data: 2015-01-12
Fotoreportažas: Lašai... ir vėl :)
Nieko sau "užsiėmimas niekais"! :) Ačiū, Agne, kad parodei tuos "niekus", tuos tokius skirtingus sustingusius pasaulėlius.
Aušra Žilinskienė
Komentaro data: 2015-01-12
Ačiū Juozai. :) Mano akim žiūrint šitai trūksta erdvės. Žąsis ėjo greit, fotografės reakcija buvo per lėta, be to dar nušleivinau, ir tiesinant dar praradau erdvės. Bet man fotkė kiek įdomesnė už kitas, tai neiškenčiau neįkėlus. :)
Aušra Žilinskienė
Komentaro data: 2015-01-11
Ačiū, Juozai. :)
Aušra Žilinskienė
Komentaro data: 2015-01-05
Nuotrauka: Namų sargė
Na ir sargė! Norėčiau ir aš tokios dėl namų apsaugos. :)
Aušra Žilinskienė
Komentaro data: 2015-01-05
Nuoširdžiausi sveikinimai! .Norėtųsi ir ypatingą baltąją viešnią pasveikint :) Ne tik fotografija, bet ir modelis neabejotinai vertas pirmos vietos. :)
Aušra Žilinskienė
Komentaro data: 2015-01-01
Nuotrauka: Basa per sniegą...
Žaneta, mato priešais save žolės, tai žengia jos link tikrai labai ryžtingai. :) Lina, jei sausį ir vasarį gerokai prisnigs, tai jos išgyvenimas, manau, priklausys nuo to, kiek sugebės pasimokyti iš ančių ir gulbių. Jas ten maitina, ir, jei žąsis sugebės nugalėti žmonių baimę ir su jomis varžytis, tai tikrai išgyvens. Vyteni, manau tik laiko klausimas, kada ją užtiksi. Man atrodo, kad ko gero visada ten yra, tik kartais labai sunku pastebėti ją tarp ančių. Ypač, jei diena tamsi.
Aušra Žilinskienė
Komentaro data: 2014-12-24
Egle, AČIŪ kad taip gražiai sugrąžinai mus į kiekvieną praeitą mėnesį ir kad galim akimirkai vėl satbtelti juose kartu su Tavim. Ilgiausiai užsibuvau biržely ir spaly. :) Gerų Tau švenčių! Tegul pildosi viltys ir netrūksta gerų idėjų. Ir dar palinkėčiau bent retkarčiais ir NP kokią išsipildžiusia viltim nudžiugint. :)
Aušra Žilinskienė
Komentaro data: 2014-12-23
Fotoreportažas: Ieškojau žiemos...
Gaila dėl kertamo Želtiškiuose miško, kaip ir dėl visų miškų. :( Ačiū už tai, ką mums dovanoji, Arūnai. Nors ir ne visai žiemiška, bet stebuklo čia tikrai nemažiau nei žiemą. :) Ir gerų Tau švenčių! :)
Aušra Žilinskienė
Komentaro data: 2014-12-09
Na, Vaidai, nežinau kaip kiti šernai, bet tas kurį parodei, tai gavo jėgos iš tų plaukimo sūkurių. :) Mano žąsukė tiek užtaiso neturi, kiek Tavo pėsčias einantis šernas. :) Gal jai per šviesu buvo :). Galėjau gal ir kiek geriau nufotkint, bet taip netikėtai ji kilo, kad tiesiog tik šoviau refleksui suveikus.
Aušra Žilinskienė
Komentaro data: 2014-12-08
Juozai, visko čia yra "paplaukusio". :) Paplaukęs fonas, paplaukęs skrydis.. Labiausiai paplaukus ko gero yr žąsis, kad neišskrido ten, kur šilčiau. :) Visus paplaukimus sudėjus gal jau ir fotkė "plaukiot" pradeda. :)) Mindaugai, palyginimą su Vaido šernu priimu kaip komplimentą, nes tasai šernas man žiauriai patiko. :)
Aušra Žilinskienė
Prisijungęs
 • Statusas
 • Fotografijų skaičius
  101
 • Fotografijų vertinimas
  7.97
 • Veiklos vertinimas
  62470
 • Užsiregistravo
  2013-05-23
 • Paskutinį kartą matytas
  2022-01-04
El. paštas
Šalis
Lietuva
Miestas
Marijampolė