Aušra Žilinskienė
Komentaro data: 2015-10-14
Ale angelais pabūt kartais ir toms kitoms būtybėms užplaukia norėjimas. :)
Aušra Žilinskienė
Komentaro data: 2015-09-27
Fotoreportažas: Žalčių vestuvės
Labai įdomus momentas, laiku pataikei ten būt. :) Ačiū, Daina, kad mums parodei. Manau, tikrai ne kiekvienas yra tai matęs ir ne kiekvienam pasiseks pamatyt. Bent jau aš tai nelabai tikiuosi. :)
Aušra Žilinskienė
Komentaro data: 2015-08-26
Fotoreportažas: 2015-rugpjūtis
Gražus Tavo rugpjūtis, Egle... :) Gal būt sausas, gal būt traškantis, bet akys džiaugiasi žiūrint. :)
Aušra Žilinskienė
Komentaro data: 2015-08-26
Nuotrauka: Svečias
Jei šunų ir kačių apsupty, tai labai dar neblogai pasisekė. :) Pasisekė ir kukučiams, kad nepapuolė kokiam rainiui į nagus.
Aušra Žilinskienė
Komentaro data: 2015-08-26
Nuotrauka: Svečias
Dideliausias sveikinimas su išsipildžiusia svajone! :) O kad spėjai dar ir įamžint tą svajonę, iš viso fantastika. :)
Aušra Žilinskienė
Komentaro data: 2015-08-24
Nuotrauka: Sudie...
Geros kelionės gandrams. Stiprių sparnų, palankių orų ir nesutikt pakeliui medžiotojų. Lauksim grįžtančių pavasarį. :)
Aušra Žilinskienė
Komentaro data: 2015-07-22
Labai gerai dabojot, vis grįžtu pasigėrėt. Tik niekaip nesuprantu, kaip Tau su tuo gandru pavyko susitart, kad kartu dabotų. :) Ir dar įsitaisytų būtent ten, kur reikia. :)
Aušra Žilinskienė
Komentaro data: 2015-06-08
Ačiū Mindaugai. :)
Aušra Žilinskienė
Komentaro data: 2015-06-08
Vakar maudynės vyko labai aktyviai, tiško vanduo į visas šalis nuo besiturškiančių. :)
Aušra Žilinskienė
Komentaro data: 2015-04-15
Nuotrauka: Minutėlė poilsio.
Ačiū, Gražina :)
Aušra Žilinskienė
Komentaro data: 2015-04-14
Nuotrauka: Minutėlė poilsio.
Oras vos ne kaip praeitą žiemą, tai iš kur tas fonas bus pavasarinis. :)
Aušra Žilinskienė
Komentaro data: 2015-03-27
Fotoreportažas: Pilkas pavasaris
Man irgi neliūdna čia. :) Čia tyla ir nepaprasta ramybė... Ačiū, kad galėjau čia pabūti ir ta ramybe pasimėgauti. :)
Aušra Žilinskienė
Komentaro data: 2015-03-08
Nuotrauka: Su...
Morka ir dar su tokiu grožiu ją aplankiusi tikrai geriau už tradicinę tulpę. :) O ir pripažįstančioms, ir ne pasveikinimai visada yra malonūs. Ačiū :)
Aušra Žilinskienė
Komentaro data: 2015-02-18
Nuotrauka: Garbanius
Ne tik garbanos fantastiškos, bet tas sparnų mostas tiesiog rakinte prirakina akis. :)
Aušra Žilinskienė
Komentaro data: 2015-02-15
Nuotrauka: Žalias vėjas...
Koks svaigus žalias vėjas įsisuko... Labai gražus darbas. Ačiū.:)
Aušra Žilinskienė
Komentaro data: 2015-02-15
Labai džiaugiuosi dėl žąsų. Labai mėgstu žiemą ir sniegą, bet šįmet gal mane nelabai būtų gili žiema nudžiuginus. :) Dabar suku galvą, ar išskris paskui žąsų pulkus, ar gal jau liks su Šešupės antimis. Norėtųsi, kad išskristų ir gyventų tarp gentainių kaip normalios žąsys.
Aušra Žilinskienė
Komentaro data: 2015-02-11
Nuotrauka: Nemarga margutė
Dėl tų pradedančiųjų kampelio dar. Na, čia tik mano nuomonė, bet aš visada laikiau NP prestižine Lietuvos svetaine, su geriausių autorių nuotraukomis. Tai kaip suprantu, Egle pagal Tave, dabar reiktų tą svetainę užtvindyti pradedančiųjų darbais, netgi užkeliant jiems balus, kad nebūtų streso, ir tai labai jau pakeltų pasaulio nuomonę apie LT laukinės gamtos fotografiją? Sunku man suprast Tavo mintį. Aš manau, tiems, kurie tik ką paėmę fotikus į rankas, yra kitų svetainių, kur jie gali pasimokyt, ir pasiekę tam tikrą lygį, jau bandyt kelt savo darbus čia, parinkdami juos labai atsakingai. Jokiu būdu čia nekalbu apie tuos, kas gerai pažįsta gamtą ir kelia tikrai retų rūšių fotografijas, tuo praturtindami mūsų žinias. Tokioms fotografijoms ir turėtų būti "Gamtos pažinomo banko" kategorija. Bet tokių, išmanančių žmonių yra tikrai labai nedaug. Jų fotografijos neša naudingą informaciją, ir joms atleistinas kiek žemesnis lygis. Na bet sudaryt šiltnamio sąlygas kiekvienam pradedančiajam... nežinau, nežinau. Ar nepradėtų jie nuo pat pradžių fotografijos genijais jaustis, jei dar ir nepelnytais balais būtų skatinami? Na, aišku, pradedantysis pradedančiajam irgi nelygu. Yra ir tokių, kurie jau turi ką parodyt. Bet , manau, prieš tai jie jau būna kažkur pasimokę ir kėlę darbus kitur. Šiaip tai aš pati jaučiuosi pradedančioji, bet man kažkaip visada atrodo, kad balus gaunu tokius kokių nusipelnau. Tai niekaip man nedaeina, ką pakeistų tą kitokia vertinimo sistema, ir ar tai nebūtų tik į bloga.
Aušra Žilinskienė
Komentaro data: 2015-02-11
Nuotrauka: Nemarga margutė
Egle, ir augalų, ir gamtos meno kategorijai tinkamos tavo fotkės. Ir Tu tikrai turi ką parodyt ir pasakyt. Tik nepiešk viso tom juodom spalvom. Ir nesuprantu, kaip kitokia vertinimo sistema galėtų išspręsti mūsų pačių galvose susikuriamas reikalingumo ar nereikalingumo problemas. Mes visur reikalingi tiek, kiek norim, stengiamės ir leidžiam sau būti.
Aušra Žilinskienė
Komentaro data: 2015-02-11
Nuotrauka: Nemarga margutė
Na, dėl tų augalininkų, tai ko gero jų gerokai mažiau yra svetainėj nebūtinai dėl balų. Gal būt daugumai paprasčiausiai gyvūnus fotografuoti yra įdomiau. Antras dalykas, manau, kad tikrai geri darbai su augalais atitinkamai gauna ir gerus balus. Vien tai, kad tai, kad nufotografuotas augalas, aukštų balų ir neturi garantuot. Jis turi nufotografuotas taip, kad norėtųsi tų balų duot daug. :) Lygiai tas pats yra ir su paukščiais ir žvėrimis. Jei nuotrauka ne itin kokybiška, nepritraukianti dėmesio, nuobodoka, ji tikrai negauna daugiau balų nei augalas vien dėl to kad nufotografuotas gyvūnas. O dėl to šanso parodyt kas ką turi, tai gal ne tik baluose čia esmė. Aš pavyzdžiui turiu kažkiek tų augalų nuotraukų, bet aš pati sau vertintoja, ir man neatrodo, kad jie verti dalyvaut konkurse. Gal būt ir kiti taip sumąstė. :)
Aušra Žilinskienė
Komentaro data: 2015-02-10
Nuotrauka: Nemarga margutė
Aš irgi 100 proc pritariu Arūnui, kad labai gerai būtų pažintinė kategorija, kuri ko gero tikrai turėtų būt be vertinimų. Labai man būna gaila, kai pvz koks retas augalėlis, gal būt nelabai meniškai, gal būt nelabai kokybiškai nufotografuotas dingsta iš NP dėl per mažų balų. Man asmeniškai, ir manau ne vienam, NP yra tiesiog mokykla, ypač kalbant apie augalus, kurių kai kurių iki NP net nežinojau, kad tokie yra. Kai kurias jau dingusias iš ŽG nuotraukas arba pačių autorių ištrintas prisimenu su liūdesiu. Bebalė kategorija gal būt tai išspręstų. Nežinau, ar techniškai sunku tai padaryti, bet tikrai būtų labai naudinga Lietuvos gamtos pažinimo prasme, nes čia užkliūva akys už to, ko net nežinojai, paskui jau galima kažkur ieškotis daugiau info.
Aušra Žilinskienė
Prisijungęs
 • Statusas
 • Fotografijų skaičius
  101
 • Fotografijų vertinimas
  7.97
 • Veiklos vertinimas
  62470
 • Užsiregistravo
  2013-05-23
 • Paskutinį kartą matytas
  2022-01-04
El. paštas
Šalis
Lietuva
Miestas
Marijampolė