Antanas Pavalkius
Komentaro data: 2020-11-30
Įdomus sutapimas: 2019 m. rugsėjo 24 d., ir lygiai tokiu pačiu laiku, aš elnių pamėgtoje rujavietėje stebėjau ir fotografavau panašaus amžiaus ir solidžios karūnos elnią..Tik mano foto kadrai nepavyko, nes nebuvau tinkamai paruošęs fotoaparato.
Antanas Pavalkius
Komentaro data: 2020-11-30
Jaučiasi ir matosi, kad gerb. Rimualdas į gamtos fotografiją pasinėręs visu kūnu ir dvasia. Tikrai džiaugiuosiu kartu su juo matydamas tai ką matau ir rodos beveik girdžiu kaip taurieji elniai storu balsu riaumoja...Riaumoja, pamiršę tykantį mirtiną pavojų...Rugsėjį turėjau labai mažai laisvo laiko tauriųjų elnių fotografijai ir pabuvimui gamtoje. Pavyko išvažiuoti tik keletą kartų ir labai trumpam laikui. Gaila, kad laiko ratai sukasi per greitai- skubame, skubame ir skubame...Skubame gyventi...Stiprybės ir sveikatos visiems..
Antanas Pavalkius
Komentaro data: 2020-11-30
Truputį keista, kad lig šiol esu vienintelis balsavęs už šitą foto. Man asmeniškai tai patiko-žąsų pulkas miško fone. Visai gražiai žiūrisi. Ir foto pavadinimas labai taiklus..)
Antanas Pavalkius
Komentaro data: 2020-11-28
Oho koks dailus kavalierius. Ragai atsilošę beveik kaip pas briedį. Spėju, kad nemažai panašių elnių Latvijoje gyvena. Šįkart spaudžiu 8.
Antanas Pavalkius
Komentaro data: 2020-11-19
Nuotrauka: Pasmerktasis
Įdomus aprašymas. Man irgi nepatinka, kai medžiotojai eina lengviausiu keliu- tauriuosius elnius medžioja jų rujos laiku. Surasti rujojantį patiną yra labai lengva. Vien iš pagarbos žvėrims neturėtų būti medžiojama nei rujos metu, nei tamsiuoju paros laiku. Tikras medžiotojas turi mokėti surasti bet kokį žvėrį bet kokiu metų laiku. Gal tokių medžiotojų vis dar yra, bet manau, kad daugumai medžiotojų terūpi tik kuo greičiau paguldyti ant šono kuo didesnį trofėjų kol to nepadarė kiti. Norėtųsi, kad žmonės visų pirma labiau stengtųsi pažinti gamtą, rodytų daugiau pagarbos gamtai ir tik tada jau galima kalbėti apie protingą gamtos turtų eikvojimą. Aš ne tik apie medžioklę kalbu- matau ką grybautojai, uogautojai ir malkautojai po savęs palieka miškuose. Jeigu yra galimybė, aš nesidroviu paimti tas šiukšles, bet jų tiek daug, kad net ilgam sugenda nuotaika. Ten kur dažniausiai lankausi šiukšlynų beveik nepamatysi. Po gerų darbų jau ramia sąžine važiuoju į mišką pasiimti miško gėrybių: uogų , grybų, ragų ir pan.
Antanas Pavalkius
Komentaro data: 2020-11-16
Super akimirka ir reto grožio danieliaus patinas. 10 balų.
Antanas Pavalkius
Komentaro data: 2020-11-16
Nuotrauka: Nesiseka
Gražus patinėlis ir puikiai pasisekė foto kadras. Su foto pavadinimu ne visada pasiseka..)
Antanas Pavalkius
Komentaro data: 2020-11-12
Norėčiau pamatyti bent vieną devynragį elnią...)).
Antanas Pavalkius
Komentaro data: 2020-11-12
Gražumėlis. Puiki karūna.
Antanas Pavalkius
Komentaro data: 2020-11-12
Nuotrauka: Akistata
Labai dailus elnias. Ir foto kadras neprastas. 9 balai nuo manęs. Puikiai suprantu gerb. Romualdą kodėl tiek daug laiko ir pastangų skiria tauriųjų elnių fotografijai. Vien būti toje aplinkoje, kur taurieji elniai kelia savo vestuves, yra nepaprastas jausmas. O jeigu dar pavyksta fotoaparatu įamžinti tokias akimirkas, tai geriau nėra ko svajoti. Taip, labai gaila kai miško karalius didinga karūna yra sumedžiojamas per pačias elnių vestuves, bet vargu ar ką galima pakeisti- tokia medžioklės tradicija. Medžiotojai eina lengvesniu keliu- sumedžioti elnią rujos metu yra labai lengva. Tuo įsitikinau ne kartą fotografuodamas šiuos didingus ir nuostabius sutvėrimus...Linkiu visiems sveikatos, stiprybės ir siekti pasiekiamų svajonių...
Antanas Pavalkius
Komentaro data: 2020-11-10
Nuotrauka: Pagyvenęs patinas
Šita foto man labai patinka. Galingas elnio patinas miško aplinkoje- super. 10 balų.
Antanas Pavalkius
Komentaro data: 2020-11-09
Nuotrauka: Pasmerktasis
Ačiū. Lauksiu. Ganėtinai įspūdingą karūną užaugino šitas elnias. Kairysis ragas kažkiek panašus į danieliaus ragą. Kad taip tokį numestą suradus. Dabar jau bet kokį ragą surasti sudėtinga kai tiek ragų ieškotojų atsirado...Šiemet vos keletą ragų pavyko surasti, bet kilometrų nužygiuota kaip niekada daug...Aišku nėra ką lyginti su šito elnio ragais..)
Antanas Pavalkius
Komentaro data: 2020-11-09
Nuotrauka: Pasmerktasis
Ar šito gražuolio elnio jau nebėra??.
Antanas Pavalkius
Komentaro data: 2020-11-01
Nuotrauka: Dar su ragais
Patinka man šita foto...
Antanas Pavalkius
Komentaro data: 2020-11-01
Nuotrauka: Pamiškė II
Panašu, kad matome seną elnią, kurio ragai jau regresuoja.
Antanas Pavalkius
Komentaro data: 2020-11-01
Į mano nuomonę turbūt niekas nekreips dėmesio, nes esu tik fotografas-mėgėjas, bet vis gi pasakysiu, jog šita foto man labai patinka. Kaip Rikantas sakė-primena paveikslą. Būtent ir man tą paveikslą su elniais ir medžiais primena šita foto. Dėl foto redagavimo geriau patylėsiu, bet mano galva užvis geriausia atsisakyti Auto režimo ir pereiti į Manual- kai pagal esamą apšvietimą greitai ir lengvai galima pačiam nustatyti šviesos srautą ir iškart padaryti natūraliai gerą kadrą, kurio nereikės redaguoti. Man tokia išeitis labai pasiteisino, bet kaip fotografuos kiti, tai jau ne mano reikalas.
Antanas Pavalkius
Komentaro data: 2020-10-23
Jeigu tai būtų tikrai nekokybiškai (pagal mano matymą ir supratimą) nufotografuota, tai ir patį gražiausią žvėrį ar paukštį vertinčiau mažesniu balu. Visada vertinu ne tik patį objektą (šiuo atveju taurųjį elnią), bet ir aplinką, erdvę, foto detalumą, švarumą ir pan. Per 3 metus šioje svetainėje peržiūrėjau šimtus žvėrių foto kadrų ir nemaža dalis tų nuotraukų (mano manymu) yra pervertintos; kai tuo tarpu kiti foto kadrai mano supratimu yra nepelnytai nuvertinti. Man asmeniškai nesvarbu ar foto kadras yra naujoko, ar žinomo patyrusio autoriteto-aš vertinu patį foto kadrą. Ir čia neturėtų būti jokių pavydų, intrigų, sąmoningo nuotraukų nuvertinimo arba pervertinimo. Ši svetainė jau ir taip vos kvėpuoja. Kodėl gi nepaskatinti žmonių, kurie vis dar rodo jiems brangias nuotraukas? Paskatinti geresniu balu, gražesniu žodžiu ir tuo pasidžiaugti.
Antanas Pavalkius
Komentaro data: 2020-10-23
Velniškai gražus elnias..)). Galvojau rašyt 9 balus, bet velniai nematė-tegul būna 10 balų !!.Nes šitas elnias tikrai baisiai gražus..)).
Antanas Pavalkius
Komentaro data: 2020-10-19
Vietos užteks visiems-ir elniams, ir žmonėms...
Antanas Pavalkius
Komentaro data: 2020-10-19
Vaizdelis retas ir įdomus, bet foto kokybė man labai užkliūva-ir tas pats kartojasi daugelyje kitų kadrų. Auto režimu nederėtų pasitikėti, ypač anksti rytą ar vėlų vakarą-kaip taisyklė visi kadrai gaunasi beverčiai. Savo kailiu tą patyriau ir ilgą laiką tingėjau pasitikrinti kas negerai. Kai supratau ką ir kaip reikia nustatyti, tai foto kadrai iškart pašvarėjo. Tik tolimesni kadrai nukentėdavo dėl fotografavimo be stovo. Gink Dieve-nemokinu profesionalų, nes man pačiam dar daug ko reikia išmokti.
Antanas Pavalkius
Neprisijungęs
 • Statusas
 • Fotografijų skaičius
  22
 • Fotografijų vertinimas
  5.70
 • Veiklos vertinimas
  15370
 • Užsiregistravo
  2017-06-28
 • Paskutinį kartą matytas
  2022-07-06
El. paštas
Šalis
Lietuva