Aleksandras Stabrauskas
Komentaro data: 2015-01-24
Mindaugai, kasdien pro čia,būtent pro šį beržą beje, praeina Pono Byno antrininkas, grynai tas aktorius, Atkinson, tik šlubuoja. Gyvena Čiobiškio ar Musninkų g... Lankosi toje Maksimoje ir IKI. Nepavyko prikalbinti nutografuoti, gatvė nepalanki vieta užmegzti kontaktą... O verta būtų, retas objektas kaip ir šis beržas...
Aleksandras Stabrauskas
Komentaro data: 2014-12-21
Nuotrauka: Lelijų viščiukas
galvoju, pavadinimas pasako (čia nebūtų "perstiprinta" net dar priartinant žiedą, būtų gražaus viščiuko profiliuotas fotobiustas prie gražaus žiedo), dabar LELIJŲ viščiukas, graži, ryški, dekoratyvi foto su gražia potekste. O rožinės spalvos abiejų susišaukia, tuo tarpu vainiklapių šviesumas kontrastuoja su viščiuko "tamsumom" ir dar labiau paryškina jo grožį. Tamsumų turi ir lelija, vėlgi abu susieti
Aleksandras Stabrauskas
Komentaro data: 2014-12-16
čiurlio metų kadras tai jau be abejonės . Taip, dabar supratau, jie nenusileidžia, geria, kaip ir maitinasi, skrydyje, tad rizikos tikrai, kaip sakė Marius, nė velnio jokios. Kregždes mačiau taip atsigeriant iš mažytės koželkos... Skrydžio momentas, ir tiek.
Aleksandras Stabrauskas
Komentaro data: 2014-12-12
Ačiū už atsakymus, taip, dabar matau, kad tik snapas aria vandenį,čiurliais susidomėjau, kai radau besivartaliojantį bejėgiškai gatvėje, tą išmečiau į orą ir tiek temačiau, patiko jo aštrūs nagai, smingantys į delnų odą, ereliškas (gal? o gal tiesiog čiurliškas) snapas,galingi sparnai ir fantastiški skrydžiai. Šiaip, Vilniuje prie daugiaaukščių esu radęs jų lavonėlių. Na, kas čiurliui virtuoziškumas rutina, gerbiamam Viliui jo išties čiurliškas virtuoziškumas gal nebuvo rutina :), mums tikrai ne
Aleksandras Stabrauskas
Komentaro data: 2014-12-12
Turbūt turi būti labai didelis greitis, kad šitaip čiuožti krūtine ir neįkristi, vėl pakilti (remiantis judėjimo inercija? aš tai čia įsivaizduoju lanko formos, įlenktą, trajektoriją, kai dar prieš susiliečiant su vandeniu, čiurlys taip "apskaičiuoja" savo veiksmą, kad to lanko tęsiny inercijos išmetamas į viršų?..) Be to, susilietimas su vandeniu , matyt, turi trukti be galo trumpai? Tikriausiai ne visi čiurliai taip rizikuoja.
Aleksandras Stabrauskas
Komentaro data: 2014-12-06
Nuotrauka: Smalsutė
tai Jums ačiū už tai, ką matome
Aleksandras Stabrauskas
Komentaro data: 2014-12-06
Nuotrauka: Smalsutė
nuostabu, tokioms foto, kaip šios dvi, nereikia gailėti aukščiausių, kada tokios ne kasdien besulauksme, taip, atsirišo kalėdinis maišas , ta Mariaus pelėda ir Vaidos foto, ne viską dar spėjau peržiūrėti, bet tai būna ne kasdien
Aleksandras Stabrauskas
Komentaro data: 2014-11-10
Nuotrauka: Kardelių pievos
už natūralumą visada ir visur, tai ir yra tikrasis grožis. Už.
Aleksandras Stabrauskas
Komentaro data: 2014-11-01
Obuoliškoji ąžuolinė gumbavapsvė, vadin. jos galas (kirč. pirmoji "a")
Aleksandras Stabrauskas
Komentaro data: 2014-09-01
bet aš truputį įtariu (TIKRAI NEŽINAU, KAIP IŠ TIKRO) , kad gali būti ir atskirų personalinių komp. ir sistemos nature photo tarpusavio ryšio kažkokie nesklandumai, taigi, tada viskas slypėtų pačiame kelyje, grandinėje, rišančioje abu "galus", gal nusifantazuoju, bet, pvz., man jau antri metai nesiseka (kai įkeliu fotoseriją) reportažuose surikiuoti fotografijų taip, kaip aš pateikiu, surikiuoju normaliai visaką į eilę,viskas labai gerai, estvi savo vietose, kaip turi būti, bet kai patvirtinu: galutinis rezultatas, kiek bebuvo bandymų, išsirikiuoja vis kitaip... Rašiau apie tą nesklandumą forume jau seniai, bet visi tyli, turbūt, kiti tokios problemos neturi ir manęs nesuprato, apie ką čia žmogus nusišneka, nepergyvenu, yra didesnių problemų gyvenime, čia menka smulkmena, ir nieko daugiau.
Aleksandras Stabrauskas
Komentaro data: 2014-07-28
Ačiū, Aušra, už malonų komentarą, iš pradžių,pamatęs, išsigandau, kad rūšį gal blogai nurodžiau...tik, gaila, kažkas analuose negerai, kaip ir anąkart, kai kėliau seriją foto retikuliarijos, sistema sudėliojo savaip, savavališka eilės tvarka, dauguma foto šįkart susidėliojo iš kito galo, atbula tvarka, viena kita persimetė kitur... Anąkart retikuliarijos foto, kiek vargau, kartojau, niekaip nestojo į mano rikiuotę, sušokdavo vis kitaip, bet ne pagal mane, šįkart nebevargsiu, per daug jų. Bendrai, eiliškumas šįkart čia ne taip ir svarbu. Reikia džiaugtis, kad apskritai yra, ir per daug nenusimenu :) O taikytis, derintis, prisiderinti ten visai nebuvo kada, visą laiką krutėjo, lekiojo.. Bent jau tą spalvingumą pagavau, judesių ir pozų gausą, o visa kita kaip Dievas davė :)
Aleksandras Stabrauskas
Komentaro data: 2014-07-19
Vaidai, cituoju: "Vainikėlis (...) iš pradžių rožinis, vėliau mėlynas, retkarčiais baltas" (Lietuvos TSR flora", t. V, p. 241, V., 1976. O šiaip, tų spalvinių metamorfozių pasitaiko, esu radęs baltų rugiagėlių, baltų ir raudonų (laukinių) žibuoklių, rožinių kraujažolių ir kt.
Aleksandras Stabrauskas
Komentaro data: 2014-06-21
Nuotrauka: Surask 5 skirtumus
regis, itin priklauso nuo komp. nustatymų, siunčiamą foto tu nustatai ir matai vienokią, o nusiųstą jau mato kitokią, tarkim, šviesos tamsos santykis kinta, net jei žiūri į ekraną sėdėdamas ir atsistojęs, atsitraukęs porą metrų :) vienu atveju tam tikras detales matai, kitu jau ne...
Aleksandras Stabrauskas
Komentaro data: 2014-04-11
Nuotrauka: Našlaitė
dėkui už apsilankymus, vakar pušynėly radau dar vieną mažytę našlaitę, visai kitokią,vainiklapiai violetiniai su geltonu viduriuku, einu žiūrėti IV tome, kas ji :)
Aleksandras Stabrauskas
Komentaro data: 2014-04-09
Nuotrauka: Našlaitė
Labas vakaras, Kęstuti, gerai apžiūrėjau šiandien, šakniastiebis ilgas ir labai plonas, stiebo faktiškai nėra, tik pamatas, lapų formą matote, jie pliki, jokio plaukelio, taurėlapiai pilkšvai žali, idealiai, simetriškai elipsiški, į abu galus nusmailėję, vainiklapių spalvą matote, jokių iškilių gyslelių neturi, pagrindas pačioje apačioje baltas vid. pusėje, pentinas vainiklapių spalvos ir t.t., ir pan., taip kad turi ir šuninės, ir šlaitinės, ir miškinės, ir kvapiosios bruožų, kad vienai kuriai, visus kartu paėmus, tiktų kuriai iš jų, aprašytų, IV floros tome, taip nėra, dėl kvapo: labai jau silpnas, kai pasilenkiau uostinėti, žemės kvapas tą jos kvapą , jei tai galima pav. kvapu, žymiai pranoko, stipresnis... nuskinto žiedo kažkiek jaučiamas, skonis kartokas. Taigi, faktiškai nieko neišsiaiškinau.
Aleksandras Stabrauskas
Komentaro data: 2014-01-12
yra jau skraidančių su čiurliais, pagaliau ir su šikšnosparniais, sveikinimai, už abi 10
Aleksandras Stabrauskas
Komentaro data: 2014-01-12
yra jau skraidančių su čiurliais, pagaliau ir su šikšnosparniais, sveikinimai
Aleksandras Stabrauskas
Komentaro data: 2013-12-21
ačiū už tokį niekam neprilygstamą grožį
Aleksandras Stabrauskas
Komentaro data: 2013-12-21
Aušra, sušildėt nužvarbusią esybę :)
Aleksandras Stabrauskas
Komentaro data: 2013-12-21
:) dėkui darkart. Tikiuosi sulaukti atgarsio dar nekart. Panellus stipticus iš šio rudenio turiu, tik jis ant beržo, ne ąžuolo, gaila, kad čia komentuose, kaip kitose svetainėse, neleidžia foto.
Aleksandras Stabrauskas
Prisijungęs
 • Statusas
 • Fotografijų skaičius
  194
 • Fotografijų vertinimas
  5.71
 • Veiklos vertinimas
  44497
 • Užsiregistravo
  2011-11-07
 • Paskutinį kartą matytas
  2022-07-01