Apie NATUREPHOTO.LT

Jūs aplankėte Lietuvos gamtos fotografų klubo NATUREPHOTO.LT svetainę. Svetainėje registruotis ir į ją kelti nuotraukas gali visi gamta besidomintys, ją fotografuojantys ar tiriantys žmonės.

Koks šios svetainės tikslas ir pagrindinė idėja? Šiandieninis žmogus dažnai nesivargina ar tiesiog neturi laiko skaityti didesnių tekstų, gilintis į skaičių ar faktų analizę. Visai kitas dalykas, kai nuostabi nuotrauka tiesiog prikausto mūsų dėmesį, verčia stabtelėti, susimąstyti, skatina kuo daugiau sužinoti apie vaizduojamą objektą, kitaip tariant, vartotojišką gamtos supratimą padeda pakeisti į pažintinį. Svetainės siekis – parodyti natūralią, žmogaus mažai paliestą Lietuvos (kartu ir viso pasaulio) gamtą, jos augalų, grybų ir gyvūnų įvairovę. Svetainėje yra rodomos geriausios, meninę raišką turinčios gyvūnų ar augalų fotografijos, kurios nuolat atsinaujina, nuolat gerėja, nuolat nustebina dar nematytu fotografiniu štrichu.

Registruojantis svetainėje nereikia mokėti jokio nario mokesčio, nes tai tiesiog gamta besidominčių, ją mylinčių, besistengiančių perteikti kitiems jos grožį ir šiai kilniai misijai neabejingų bendraminčių klubas. Deja, neturime galimybės registruoti žmonių, kurie nori likti anonimais. Registruojantis būtina savo visą vardą ir pavardę rašyti lietuviškais rašmenimis ir įkelti savo nuotrauką. Netinkamai užrašius vardą ar pavardę naujas narys neregistruojamas, o neįkėlus nuotraukos – jo profilio nematys kiti svetainės nariai.

Kiekviena svetainės registruoto nario įkelta nauja nuotrauka pirmiausiai patenka į Žaliąją fotografijų galeriją. Ją mato tik prisijungę lankytojai, t. y. svetainės nuotraukų autoriai ir registruoti lankytojai. Geriausiai įvertintos ir aukštą balą surinkusios naujos nuotraukos patenka į Geriausių fotografijų galeriją. Šias nuotraukas jau mato ir jomis grožėtis gali visi į mūsų galeriją užsukę lankytojai.

Dokumentinės nuotraukos, įvairios gamtos gyvenimo akimirkos ir įdomybės, asmeniniai fotografų išgyvenimai ir nuotykiai ras vietą skyrelyje Fotoreportažas.

Kiekvieną dieną čia išvysite įvairiausių fotoreportažų, atspindinčių mūsų šalies (ir ne tik) gamtos gyvenimo įvykius ir naujienas. Tai gali būti naudinga tiek gamtą fotografuojantiems, tiek gamtą stebintiems, tiek apskritai gamtai neabejingiems žmonėms.

Skyrelyje Naujienos galėsite susipažinti su įvairiais gamtosauginiais įvykiais, įdomesniais spaudoje publikuotais straipsniais, gamtos fotografų gyvenimo įdomybėmis, naujais leidiniais. Rubrikoje Gintarinis žaltys bus skelbiama kasmetinio geriausių Lietuvos gamtos fotografijų konkurso kronika.

Malonių akimirkų lankantis ir aktyviai dalyvaujant Lietuvos gamtos fotografų klubo NATUREPHOTO.LT svetainės veikloje!

Naujienos

Sveikiname su gimtadieniu

Nariai

  • Fotografai: 274
  • Visi nariai: 967

Dabar prisijungę

Mūsų partneriai